آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

سیستم اعلام حریق در دستگیره امنیتی درب

سیستم اعلام حریق در دستگیره امنیتی

سیستم اعلام حریق در دستگیره امنیتی درب

در زمان آتش سوزی اولین کاری به ذهنمان می رسد حرکت به سمت درب ورودی می باشد. گاهی اوقات نیز دیر متوجه این موضوع می شویم و این در حالی است که آتش تمام ساختمان را فرا گرفته است. در این حالت اکثر اوقات به دلیل کیفیت پایین قفل ها و حرارت بسیار بالا مکانیزم داخلی قفل از بین رفته و درب قفل می گردد. طبق تحقیقات صورت گرفته اکثر مرگ و میرها در آتش سوزی ها به دلیل گیر کردن قفل ها و بسته شدن درب ورودی ساختمان می باشد. اما در دستگیره امنیتی درب به دلیل به کار رفتن آلیاژهای مقاوم و فناوری های هوشمند این مشکل برای همیشه از بین رفته است. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

مقاومت بالای دستگیره امنیتی درب در برابر حرارت

به دلیل استفاده از آلیاژهای بسیار مقاوم و الیاف شیشه ای مستحکم ریخته گری شده در بدنه برخی از مدل های دستگیره امنیتی درب مانند گیت من و یال، این نوع قفل ها تحمل دمای 1000 درجه سانتی گراد را دارند؛ به طوری که پس از آتش سوزی نیز می توان از آن ها استفاده نمود. در حین آتش سوزی نیز با حفظ کارایی، امکان خروج راحت و سریع را برای افراد حادثه دیده فراهم می آورد.

ویژگی امنیتی منحصر به فرد دستگیره امنیتی در هنگام آتش سوزی

همانطور که بیان شد دستگیره امنیتی درب دارای ویژگی های امنیتی منحصر به فردی می باشد که برای محافظت از جان و اموال ارزشمند افراد در آن در نظر گرفته شده است. یکی از این ویژگی ها، سیستم ضد حریق می باشد که در هنگام آتش سوزی با به صدا در آوردن آلارم هشدار حریق، افراد داخل خانه را برای نشان دادن عکس العمل سریع و به موقع و خروج از محل، آگاه می سازد.

همچنین برای تخلیه به موقع و عدم تجمع افراد جلوی درب ورودی، دستگیره امنیتی درب به صورت اتوماتیک باز می گردد. به همین دلیل یکی از مواردی که باید در هنگام خرید این نوع قفل ها به آن توجه نماید، وجود سیستم های امنیتی پیشرفته مانند سیستم اعلام حریق می باشد که جان بسیاری از افراد را در هنگام آتش سوزی و سایر حوادث امنیتی نجات خواهد دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های دستگیره امنیتی گروه بازرگانی کارن و قیمت این محصولات می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) یا شماره تلفن ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید.

گذاشتن نظر