زیباترین قفل های هوشمند

زیباترین قفل‌های هوشمند از نگاه مشتریان ایرانی مفهومی است که در کنار کیفیت و استحکام قفل دیجیتال تعریف می‌شود. در واقع کاربر ابتدا از یک قفل هوشمند قابلیت و امنیت می‌خواهد و در کنار آن به زیبایی به‌عنوان یک آیتم مکمل نگاه می‌کند نه این‌که زیبایی الویت اول خرید قفل هوشمند باشد. قفل‌های هوشمند بر روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت، فلزی، UPVC و شیشه سکوریت قابلیت نصب دارد و علاوه بر تأمین امنیت به آن‌ها جلوه بصری زیبا و مدرنی می‌دهد. البته این محصول به‌عنوان یک کالای وارداتی در برندها و مدل‌های مختلفی در بازار ایران عرضه شده است که بسته به نیاز هر کاربر و سلیقه وی انتخاب می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم به ارائه چند مدل از زیباترین قفل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوشمند از نگاه مشتریان ایرانی بپردازیم.

قفل هوشمند 4109 یال (YALE)

قفل دیجیتال 4109 از برند یال ساخت ایتالیا است و تحت لیسانس شرکت ASSA ABLOY سوئد می‌باشد. این قفل از لحاظ متریال و استحکام نمره بالایی می‌گیرد و قابلیت‌های بسیار کاربردی به کاربران ارائه می‌کند. از جمله مهم‌ترین قابلیت‌های این قفل هوشمند می‌توان به ارائه گزارش‌گیری دقیق اشاره کرد که علاوه بر ثبت رفت و آمدها امکان اعمال محدودیت زمانی روزانه و هفتگی را نیز روی دسترسی کاربران عادی می‌دهد. قفل 4109 یال از نظر طراحی فوق العاده است و زیبایی درب را دو چندان می‌کند. این قفل از راه دور توسط ریموت و اپلیکیشن باز می‌شود و امکان اتصال به خانه هوشمند را نیز دارد.

قفل دیجیتال یال YDM4109

قفل هوشمند P251 روک (ROOK)

قفل P251 از قفل‌های سری P برند روک است که با رنگ طلایی بسیار زیبا در بازار عرضه شده است. دستگیره این قفل هوشمند از نوع تمام اتوماتیک است به صورتی که برای باز کردن درب نیاز به استفاده از دستگیره نخواهید داشت و به طور خودکار باز می‌شود. از قابلیت این قفل بسیار با کیفیت، کاربردی، ضد سرقت و زیبا می‌توان به اتصال به اینترنت، اتصال به خانه هوشمند، داشتن ریموت، اتصال خودکار به آیفون تصویری، قفل اتوماتیک اشاره کرد. قفل هوشمند P251 به نسبت قابلیت‌هایی که ارائه می‌کند قفل اقتصادی محسوب می‌شود.

قفل دیجیتال روک P251

قفل هوشمند VULCAN FR یال (YALE)

قفل هوشمند VULCAN FR یال از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و ظاهر فاخر و بسیار زیبایی دارد. دستگیره این قفل هوشمند از نوع فشاری کششی و یا همان پول و پوش است و به‌عنوان یک قفل فول آپشن کلیه دسترسی‌ها از جمله رمز، کارت و اثر انگشت را به کاربران جهت باز کردن درب می‌دهد. قابلیت‌های این قفل زیبا شامل اتصال به خانه هوشمند، اتصال به ریموت و آیفون تصویری، باز کردن درب از راه دور و گزارش‌گیری می‌شود.

قفل دیجیتال یال VULCAN-FR

قفل هوشمند C620 زیمنس (SIEMENS)

قفل هوشمند C620 زیمنس قفلی بسیار محکم و زیبا با دستگیره فشاری کششی (خلبانی) است. رنگ این قفل به شکل برنزی مات است و نمای درب ورودی را فوق العاده زیبا می‌کند. قفل هوشمند C620 زیمنس فول آپشن است و انواع دسترسی‌ها را به طور کامل به کاربران می‌دهد. امکان اتصال به ریموت و آیفون تصویری، اتصال به خانه هوشمند، باز کردن درب از راه دور و قفل اتوماتیک را دارد. در این قفل می‌توانید در صورت ضرورت رمز یک‌بار مصرف تعریف نمایید.

قفل دیجیتال SIEMENS

قفل هوشمند DP728 سامسونگ

قفل هوشمند DP728 از قفل‌های پول و پوش با دسترسی‌های فول آپشن سامسونگ است که ظاهر پرطرفداری دارد. این قفل قابلیت‌هایی از جمله اتصال به ریموت، آیفون تصویری و خانه هوشمند ارائه می‌کند اما اپلیکیشن قفل DP728 روی همه گوشی‌های سامسونگ موجود در بازار ایران ساپورت نمی‌شود. قفل‌های سامسونگ دارای سنسور IR برای ورود رمز در تاریکی و تابع نمایش تصادفی اعداد برای جلوگیری از حدس رمز توسط جای انگشت می‌باشند.

قفل سامسونگ DP728

قفل هوشمند P241 روک (ROOK)

قفل P241 روک ظاهری متفاوت و زیبا و تا حدی بامزه دارد. این قفل با دسترسی‌های فول آپشن و دستگیره تمام اتوماتیک قابلیت‌های فوق العاده‌ای به کاربران ارائه می‌کند که از جمله آن‌ها چشمی دیجیتال آنلاین است. از طریق این چشمی تصویر کسی که پشت درب است و زنگ قفل را به صدا در می‌آورد از طریق اینترنت بر روی اپلیکیشن قفل نمایان می‌شود و شما می‌توانید با شناسایی او درب را از راه دور برایش باز کنید.

قفل دیجیتال روک P241

قفل هوشمند A330 گیت من (GATEMAN)

قفل هوشمند A330 گیت من مانند قفل های برند یال تحت لیسانس شرکت ASSA ABLOY سوئد می باشند. این قفل دسترسی های رمز و اثر انگشت دارد و قفلی اثر انگشتی محسوب می شود. از قابلیت های قفل A330 گیت من قفل کودک، قفل اتوماتیک، اتصال به ریموت، آیفون تصویری و خانه هوشمند می‌باشد. این قفل دارای دستگیره فشاری کششی است و به رنگ طلایی در بازار عرضه می‌شود.

قفل گیت من A330

قفل هوشمند DS700 سامسونگ

قفل DS700 سامسونگ از اقسام قفل‌های هوشمند بدون دستگیره است که به شب بند دیجیتال در بازار معروف است و می‌توانید از آن به‌عنوان یک کالای مکمل امنیتی در کنار دستگیره‌های دیجیتال و یا معمولی استفاده نمایید. ظاهر دایره‌ای شکل این قفل بسیار زیبا و پر طرفدار است و تقریباً شبیه به ساعت می‌باشد. دسترسی‌های قفل DS700 سامسونگ رمز و کارت است و به خانه هوشمند و ریموت و آیفون تصویری نیز متصل می‌شود. 

قفل دیجیتال سامسونگ DS700

قفل هوشمند ZEN-R یا 6020 سامسونگ

یکی از قفل‌های کارتی سامسونگ قفل هوشمند 6020 است که در گذشته با نام ZEN-R در بازار عرضه شده است. این قفل به رنگ طلایی است و دستگیره اهرمی دارد و قابلیت‌هایی مثل قفل اتوماتیک، اتصال به ریموت، خانه هوشمند و آیفون تصویری را به کاربران ارائه می‌کند. شما می‌توانید از اشکال مختلف تگ RFID شامل کارت بزرگ، KEY TAG و کارت‌های اسمارت برای دسترسی کارت قفل 6020 استفاده نمایید.

قفل سامسونگ 6020

قفل هوشمند A20 گیت من (GATEMAN)

قفل هوشمند A20 گیت من از اقسام قفل‌های هوشمند بدون دستگیره و یا همان شب بند دیجیتال می‌باشد. این قفل مقاوم در برابر حرارت است و به خانه هوشمند، ریموت و آیفون تصویری متصل می‌شود. از دیگر قابلیت‌های این قفل داشتن قفل اتوماتیک و سیستم ضد شوک است.

قفل گیت من A20

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌های دیجیتالی پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی