راهنمای خرید قفل الکترونیکی برای ادارات

همانطور که می دانید حفظ امنیت اداره و یا محل کار یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران می باشد. در صورت عدم توجه به این موضوع بدون شک مشکلات و خسارات جبران ناپذیری ایجاد می شود. در این مطلب از سایت کارن به راهنمای خرید قفل الکترونیکی برای ادارات می پردازیم. قفل های الکترونیکی و یا دیجیتال در واقع جزو بهترین قفل ها محسوب می شوند. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین قفل الکترونیکی مناسب ادارات به طور کامل آشنا باشید.

خرید بهترین قفل الکترونیکی برای ادارات و شرکت ها

قفل های دیجیتال بهترین و امن ترین ابزارها برای حفاظت از محل کار شما هستند. اگر قصد دارید از این مدل قفل ها برای امنیت بیشتر استفاده کنید ما برای شما عزیزان به راهنمای خرید قفل الکترونیکی برای ادارات می پردازیم. مکانیزم و سیستم به کار رفته در قفل های الکترونیکی بسیار پیشرفته و مناسب می باشد.

همچنین روش های دسترسی در این مدل قفل ها متفاوت می باشد که همین موضوع باعث محبوبیت قفل های الکترونیکی در بین خریداران شده است. انتخاب و خرید قفل الکترونیکی مناسب ادارات به معنای امنیت و فناوری پیشرفته است از این رو بیشترین آرامش خاطر را برای مدیران به همراه دارد. شاید این سوال هم برای شما عزیزان ایجاد شود که چه نوع قفل دیجیتال برای محیط کار مناسب است؟ کدام قفل دیجیتال قابلیت نظارت مناسب تری دارد؟

قیمت خرید قفل الکترونیکی چقدر است؟ در پاسخ به این سوالات باید گفت که قفل های درب الکترونیکی قابلیت های دسترسی متفاوتی دارند که می توانید از راه دور نیز و بدون هیچ گونه تماسی اقدام به باز و بسته کردن قفل نمایید. فناوری فوق العاده پیشرفته ای در قفل های الکترونیکی به کار رفته است. با استفاده از این مدل قفل ها مدیران می توانند رفت و آمد کارمندان را کنترل و اجازه دسترسی برای برخی افراد را تعیین کنند. 

راهنمای خرید قفل الکترونیکی

خرید قفل الکترونیکی مناسب ادارات و شرکت ها

فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت قفل دیجیتال

برای خرید قفل دیجیتال باید به برخی نکات مهم توجه کنید تا بتوانید بهترین قفل متناسب با نیاز خود خریداری کنید. مدل های قفل دیجیتال متنوع می باشد. که هر کدام خصوصیات و قابلیت های منحصر به فردی را به همراه دارند. در این مطلب از سایت کارن برای شما عزیزان به راهنمای خرید قفل الکترونیکی برای ادارات می پردازیم. در ادامه با فاکتورهای مهم و تاثیرگذار برای خرید قفل دیجیتال آشنا خواهید شد:

 • طول عمر باتری قفل هوشمند
 • امکان اتصال قفل دیجیتال با تلفن همراه
 • امکان نصب قفل الکترونیکی بر روی انواع درب
 • سیستم اعلان هشدار
 • لایه پوششی مناسب برای حفاظت از قفل دیجیتال
 • قیمت قفل الکترونیکی 

امکان نصب قفل الکترونیکی بر روی انواع درب

یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در خرید قفل الکترونیکی برای ادارات بدون شک امکان نصب قفل الکترونیکی بر روی انواع درب ها می باشد. در واقع می توان گفت قفل های الکترونیکی این قابلیت را به همراه دارند که بر روی تمامی درب ها نصب شوند. از این رو به راحتی می توانید از این مدل قفل ها برای تمامی مکان ها استفاده کنید. 

طول عمر مناسب باتری قفل هوشمند

در هنگام خرید قفل الکترونیکی برای ادارات توجه داشته باشید باتری به کار رفته در این قفل ها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. همانطور که می دانید قفل های دیجیتال در زمان قطع شدن برق از باتری پشتیبان استفاده می کنند. این موضوع در عملکرد قفل های الکترونیکی بسیار مناسب می باشد. مدل های باتری قفل دیجیتال متنوع می باشد. که با توجه به نیاز قفل از باتری مخصوصی استفاده می شود.

بررسی قیمت قفل الکترونیکی 

یکی از مهم ترین فاکتورها در راهنمای خرید قفل الکترونیکی برای ادارات بدون شک قیمت قفل الکترونیکی و یا دیجیتال می باشد. همانطور که می دانید امروزه طرح و قابلیت های قفل الکترونیکی متفاوت می باشد. که در ساخت هر کدام از این قفل ها از مواد و متریال مختلفی استفاده شده است. به طور کلی می توان گفت قیمت قفل الکترونیکی با توجه به خصوصیات منحصر به فردی که به همراه دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. 

خرید قفل الکترونیکی

قیمت قفل الکترونیکی مناسب ادارات

امکان اتصال قفل دیجیتال با تلفن همراه

در برخی از مدل های قفل دیجیتال قابلیت اتصال قفل دیجیتال با تلفن همراه وجود دارد. همچنین در برخی موارد از طریق ریموت کنترل های مخصوص با اتصال به وای فای می توانید از قفل دیجیتال استفاده کنید. در واقع این دسترسی برای کنترل از راه دور بسیار مناسب می باشد. زمانی که امکان دسترسی ندارید با استفاده از ریموت کنترل و یا تلفن همراه می توانید اقدام به باز و یا بسته کردن قفل دیجیتال نمایید. 

سیستم اعلان هشدار قفل الکترونیکی 

یکی از اصلی ترین خصوصیات قفل دیجیتال سیستم اعلان هشدار می باشد. بهتر است در هنگام خرید قفل الکترونیکی برای ادارات به این موضوع توجه کافی داشته باشید. اگر در زمان خرید قفل الکترونیکی فاقد سیستم اعلان هشدار می باشد به هیچ عنوان این قفل را خریداری نکنید. در برخی از مدل های قفل دیجیتال سیستم اعلان هشدار از طریق اتصال به اینترنت فعال می شود.

خرید قفل هوشمند برای شرکت های کوچک

برای کسب و کارها و شرکت های کوچک می توانید از قفل های الکترونیکی و یا هوشمند برای حفظ امنیت استفاده کنید. قابلیت های به کار رفته در قفل های الکترونیکی راه حلی مناسب برای کاهش مشکلات اساسی در محیط کار می باشند. در ادامه مطلب برای شما عزیزان به راهنمای خرید قفل الکترونیکی برای ادارات کوچک می پردازیم.

شاید شرکت و یا کسب و کار شما به گونه ای باشد که برخی از افراد در روز های زوج و برخی دیگر در روز های فرد به شرکت بیایند. در چنین مواقع برای دسترسی افراد باید برای هر فرد یک کلید مکانیکی در نظر داشته باشید اما با استفاده از قفل الکترونیکی به راحتی می توانید دسترسی بهتر و آسانی را برای هر کدام از کارمندان ایجاد کنید. به طور کلی می توان گفت برای ادارات و شرکت های کوچک که نیروی کار کمتری دارند می توانید از قفل های دیجیتال برای کنترل و نظارت کارمندان استفاده کنید.

خرید قفل هوشمند

خرید بهترین قفل هوشمند برای شرکت های کوچک

نکات مهم برای خرید قفل الکترونیکی مناسب ادارات

برای شما عزیزان به راهنمای خرید قفل الکترونیکی برای ادارات پرداختیم. قبل از خرید بهترین قفل باید برخی موارد را در نظر داشته باشید. تمامی این نکات می توانند در انتخاب بهترین قفل تاثیرگذار باشند. در ادامه با نکات مهم برای خرید قفل الکترونیکی ادارات آشنا خواهید شد:

 • روش های ورود و دسترسی قفل الکترونیکی
 • طراحی و شکل ظاهر
 • میزان سطح امنیت
 • قیمت و تعیین بودجه مورد نظر
 • برند و کشور سازنده
 • خدمات و گارانتی
 • تعمیر و نگهداری
 • ویژگی های مربوط به تکنولوژی
راهنمای خرید قفل الکترونیکی

نکات مهم برای خرید قفل هوشمند مناسب ادارات

سخن پایانی 

در این مطلب همانطور که گفته شد برای شما عزیزان به راهنمای خرید قفل الکترونیکی برای ادارات پرداختیم. قفل های دیجیتال بهترین و امن ترین ابزارها برای حفاظت از محل کار شما هستند. انتخاب و خرید قفل الکترونیکی مناسب ادارات به معنای امنیت و فناوری پیشرفته است از این رو بیشترین آرامش خاطر را برای مدیران به همراه دارد.

سوالات متداول راهنمای خرید قفل الکترونیکی برای ادارات

 1. برای خرید قفل الکترونیکی مناسب ادارات باید به چه نکاتی توجه کرد؟
  روش های ورود و دسترسی قفل الکترونیکی، طراحی و شکل ظاهر، قیمت و تعیین بودجه مورد نظر، میزان سطح امنیت، برند و کشور سازنده، تعمیر و نگهداری، ویژگی های مربوط به تکنولوژی و خدمات و گارانتی.
 2. قفل هوشمند برای شرکت های کوچک باید به چه صورت باشد؟
  شاید شرکت و یا کسب و کار شما به گونه ای باشد که برخی از افراد در روز های زوج و برخی دیگر در روز های فرد به شرکت بیایند. در چنین مواقع برای دسترسی افراد باید برای هر فرد یک کلید مکانیکی در نظر داشته باشید اما با استفاده از قفل الکترونیکی به راحتی می توانید دسترسی بهتر و آسانی را برای هر کدام از کارمندان ایجاد کنید. به طور کلی می توان گفت برای ادارات و شرکت های کوچک که نیروی کار کمتری دارند می توانید از قفل های دیجیتال برای کنترل و نظارت کارمندان استفاده کنید.
 3. فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت قفل دیجیتال به چه صورت است؟
  طول عمر باتری قفل هوشمند، امکان اتصال قفل دیجیتال با تلفن همراه، امکان نصب قفل الکترونیکی بر روی انواع درب، لایه پوششی مناسب برای حفاظت از قفل دیجیتال، قیمت قفل الکترونیکی و سیستم اعلان هشدار.
امتیازدهی