دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

امروزه با توجه به رشد جمعیت و در پی آن اهمیت و اولویت مسکن، نقش به‌کارگیری تکنولوژی‌ها و فناوری‌های جدید، پر رنگ‌تر جلوه می‌کند، لذا بهره‌گیری از فناوری‌های نوین ساختمانی در این زمینه بسیار راه‌گشا خواهد بود، چرا که افزایش سرعت ساخت، افزایش عمر مفید بنا و کاهش هزینه‌ها و … را در پی دارد. یکی از مکان‌هایی که می‌توان با فناوری‌های جدید ساختمانی آشنا شوید نمایشگاه صنعت ساختمان می‌باشد.

دهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان کشور باهدف تعالی و ایجاد فرصتی رقابتی و موثر جهت ارائه خدمات و محصولات شرکت‌های فعال این صنعت، با حمایت انجمن‌ها و تشکل‌های تخصصی صنعت ساختمان از تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ الی ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ در محل مصلی امام خمینی‌(ره) در حال برگزاریست.

محوریت اصلی این نمایشگاه معرفی و بازارسازی توانمندی‌ها، امکانات و تجهیزات ساخت مسکن، به همراه بررسی دانش و تعاملات بین المللی فناوری‌‌‌‌‌های ساختمانی است که تجربه نمایشگاه‌های دیگر در این زمینه نشان از استقبال خوب جامعه از این دست نمایشگاه‌ها دارد.

شرکت بزرگ کارن مفتخر است میزبان شما عزیزان در این نمایشگاه باشد. شما می‌توانید در دهمین نمایشگاه ساختمان با جدیدترین برندهای قفل دیجیتال کارن آشنا شوید. جهت بازدید از جدیدترین برندهای قفل دیجیتال جهان به غرفه شرکت کارن مراجعه نمایید…

بی‌صبرانه منتظر حضور گرم شما عزیزان در نمایشگاه بین المللی ساختمان و بازدید از برندهای مختلف قفل دیجیتال کارن می باشیم…

نمایشگاه قفل دیجیتال

قفل دیجیتال کارن در دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

قفل دیجیتال کارن در دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

قفل دیجیتال کارن در دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی