دلایل برتری قفل های الکترونیکی

همانطور که می دانید امروزه یکی از بهترین قفل ها برای امنیت بیشتر درب ها بدون شک قفل های الکترونیکی می باشد. تکنولوژی به کار رفته در قفل های دیجیتال بسیار پیشرفته و مدرن می باشد. در این مطلب از سایت کارن به دلایل برتری قفل های الکترونیکی به طور کامل آشنا خواهید شد. با استفاده از این مدل قفل ها بدون شک امنیت و راحتی بیشتری را خواهید داشت. در ادامه مطلب با خصوصیات و دلایل استفاده از قفل های الکترونیکی به طور کامل آشنا خواهید شد. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

بررسی دلایل استفاده و برتری قفل های الکترونیکی

قفل الکترونیکی در واقع قفلی است که با استفاده از جریان های الکتریکی کار می کند. فناوری به کار رفته در قفل های هوشمند و یا دیجیتالی بسیار پیشرفته می باشد. همین موضوع باعث دلایل برتری قفل های الکترونیکی در بین خریداران شده است. در واقع می توان گفت قفل دیجیتال محصولی است که بر روی انواع درب های ورودی به راحتی نصب می شود.

از بهترین خصوصیات استفاده از قفل الکترونیکی هوشمند می توان به افزایش امنیت، قفل نمودن تمامی درب ها و دسترسی آسان اشاره کرد. قفل های قدیمی مکانیکی جای خود را به قفل های هوشمند دیجیتالی داده اند. سیستم های دسترسی در قفل های دیجیتال نیز متفاوت می باشد. که می توان به اثر انگشت، تشخیص چهره، کارتی، رمز عبور و… اشاره کرد. با استفاده از قفل های دیجیتالی دیگر نیازی به استفاده از کلید نیست.

این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید قفل دیجیتال باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات کیفیت بالا در این مدل از قفل ها می باشد. همچنین این مدل از قفل ها برای تمامی مکان ها بسیار مناسب هستند. در این مدل از قفل ها از جریان الکتریکی برای بسته و یا باز کردن قفل ها استفاده می شود. اگر قصد دارید از بهترین قفل ها برای امنیت بیشتر استفاده کنید بدون شک قفل های دیجیتالی بهترین انتخاب در این زمینه می باشند.

برتری قفل های الکترونیکی

دلایل برتری قفل های الکترونیکی هوشمند

خصوصیات قفل های الکترونیکی هوشمند

با دلایل برتری قفل های الکترونیکی به طور کامل آشنا شدید. اگر قصد دارید از بهترین قفل ها برای امنیت بیشتر استفاده کنید بدون شک قفل های دیجیتالی بهترین انتخاب در این زمینه می باشند. خصوصیات قفل های دیجیتال بسیار متنوع می باشد. در ادامه با برخی از خصوصیات قفل دیجیتال آشنا خواهید شد:

 • ضد سرقت بودن
 • سیستم حریم خصوصی
 • ایمنی و امنیت بالا
 • طراحی منحصر به فرد قفل های دیجیتال
 • دارای قابلیت ضد حریق
 • دارای قابلیت کنترل از راه دور
 • مجهز به آلارم هشدار و امنیتی
 • نصب آسان

آشنایی با دلیل برتری قفل های امنیتی

امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در خصوص امنیت مناسب برای محل کار و یا منزل می باشد. برای ایجاد امنیتی مناسب باید از بهترین روش ها استفاده کنید. استفاده از قفل های امنیتی و یا قفل های دیجیتال بهترین انتخاب می باشد. اگر قصد دارید از قفل های هوشمند استفاده کنید بهتر است با دلایل برتری قفل های الکترونیکی به طور کامل آشنا باشید.

قفل های الکترونیکی خصوصیات منحصر به فردی را به همراه دارند. از این مدل قفل ها به راحتی می توانید برای تمامی مکان ها استفاده کنید. دلیل برتری قفل های هوشمند در مقایسه با قفل های مکانیکی در این است که امنیت قفل های مکانیکی تا زمانی می باشد که کلید های ورودی در دسترس باشند.

اما در قفل های هوشمند به این صورت نیست چرا که در این مدل قفل ها دیگر نیازی به استفاده از کلید نیست. روش های دسترسی در قفل های الکترونیکی متنوع می باشد. که می توان به رمزی، کارتی، تشخیص چهره، اثر انگشت و… اشاره کرد. به طور کلی می توان گفت با استفاده از این مدل قفل ها امنیت افزایش می یابد. تنها مسئله ای که حائز اهمیت است انتخاب قفل هوشمند مناسب و با کیفیت می باشد.

برتری قفل های امنیتی

برتری قفل های الکترونیکی

معرفی انواع قفل الکترونیکی درب منزل

همانطور که گفته شد با دلایل برتری قفل های الکترونیکی به طور کامل آشنا شدید. تکنولوژی و سیستم به کار رفته در این قفل ها بسیار پیشرفته و مناسب می باشد. با استفاده از فقل الکترونیکی هوشمند بدون شک امنیت افزایش می یابد. قفل های الکترونیکی هوشمند خصوصیات منحصر به فردی را به همراه دارند. در ادامه با انواع قفل های الکترونیکی درب منزل آشنا خواهید شد:

 • قفل الکترونیکی رمزی درب منزل
 • کارتی
 • قفل هوشمند اثر انگشتی
 • تشخیص چهره
 • قفل الکترونیکی با قابلیت بازگشایی از طریق تلفن همراه
 • ترکیبی

خرید قفل الکترونیکی از بهترین فروشگاه

برای خرید بهترین و با کیفیت ترین قفل الکترونیکی بهتر است با دلایل برتری قفل های الکترونیکی به طور کامل آشنا باشید. برای اینکه بتوانید بهترین و ارزانترین قفل دیجیتال را خریداری کنید در ابتدا باید فروشگاهی را انتخاب کنید که از هر نظر مناسب و بی نقص باشد.

فروشگاه های بی نام و نشان گزینه ای مناسب برای خرید قفل دیجیتال نمی باشند. شرایط خرید در این فروشگاه ها مناسب نیست بهتر است برای خرید بهترین قفل دیجیتال به معتبر ترین فروشگاه مراجعه کنید. در این زمینه مجموعه کارن با چندین سال سابقه یکی از معتبر ترین فروشگاه ها برای خرید بهترین قفل دیجیتال محسوب می شود.

خرید قفل الکترونیکی

خرید بهترین قفل الکترونیکی هوشمند

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با دلایل برتری قفل های الکترونیکی به طور کامل آشنا شدید. امروزه یکی از بهترین قفل ها برای امنیت بیشتر درب ها بدون شک قفل های الکترونیکی می باشد. تکنولوژی به کار رفته در قفل های دیجیتال بسیار پیشرفته و مدرن می باشد. با استفاده از این مدل قفل ها بدون شک امنیت و راحتی بیشتری را خواهید داشت.

سوالات متداول دلایل برتری قفل های الکترونیکی

 1. انواع قفل الکترونیکی درب منزل به چه صورت است؟
  قفل الکترونیکی رمزی درب منزل، کارتی، قفل هوشمند اثر انگشتی، تشخیص چهره، قفل الکترونیکی با قابلیت بازگشایی از طریق تلفن همراه و ترکیبی.
 2. دلیل برتری قفل های امنیتی به چه صورت است؟
  دلیل برتری قفل های هوشمند در مقایسه با قفل های مکانیکی در این است که امنیت قفل های مکانیکی تا زمانی می باشد که کلید های ورودی در دسترس باشند. اما در قفل های هوشمند به این صورت نیست چرا که در این مدل قفل ها دیگر نیازی به استفاده از کلید نیست. روش های دسترسی در قفل های الکترونیکی متنوع می باشد. که می توان به رمزی، کارتی، تشخیص چهره، اثر انگشت و… اشاره کرد.
 3. خصوصیات قفل های الکترونیکی هوشمند به چه صورت است؟
  ضد سرقت بودن، سیستم حریم خصوصی، ایمنی و امنیت بالا، طراحی منحصر به فرد قفل های دیجیتال، دارای قابلیت ضد حریق و…
امتیازدهی