مدل های دستگیره سامسونگ

دستگیره دیجیتالی سامسونگ از قفل های دیجیتال شناخته شده در بازار ایران است. دستگیره دیجیتالی با نام های مختلف قفل دیجیتال و یا دستگیره هوشمند هم مطرح می شود.

دستگیره دیجیتال یک کالای وارداتی امنیتی در ایران است که می توانید از آن به جای دستگیره های معمولی و یا دستگیره های مکانیکی استفاده کنید. چرا که قابلیت های کنترلی و امنیتی دستگیره دیجیتالی نقاط ضعف دستگیره های معمولی را پوشش می دهد. همچنین قفل دیجیتال دسترسی های جایگزین کلید مکانیکی را به شما ارائه می کند. در اینصورت مشکلات ناشی از حمل و گم کردن کلید را نخواهید داشت. در کنار همه این ها مهمترین مزیت این دسترسی ها نسبت به کلید، غیرقابل کپی بودن آن هاست.

در این مقاله به معرفی مدل های متنوع دستگیره دیجیتالی سامسونگ می پردازیم.

دستگیره دیجیتالی سامسونگ DP808

گران ترین قفل دیجیتال سامسونگ با دستگیره فشاری کششی (پول و پوش)، قفل DP808 سامسونگ است. این قفل دسترسی فول آپشن رمز، کارت و اثر انگشت را دارد. سنسور اثر انگشتی قفل دستگیره دیجیتالی سامسونگ از نوع خازنی است. سنسور خازنی با سرعت و دقت بیشتری هویت افراد معرفی شده به قفل را شناسایی می کند.

امکان اتصال به خانه هوشمند این قفل باعث می شود بتوانید از آن در اماکن هوشمندسازی شده استفاده کنید. یکی از نقاط ضعفی که در قفل های دیجیتال سامسونگ بطور کلی وجود دارد اپلیکیشن آن هاست. چرا که اپلیکیشن قفل های سامسونگ روی انواع گوشی های هوشمند موجود در ایران پشتیبانی نمی شوند. حتی در صورت اتصال به اپلیکشن قفل دیجیتال سامسونگ امکان گزارشگیری را ندارید.

گزارشگیری به معنی گرفتن خروجی از آمار رفت و آمدهای یک دستگیره دیجیتالی می باشد. در کنار این موضوع با قابلیت گزارشگیری می توانید به اعمال محدودیت زمانی روی دسترسی ها بپردازید. گزارشگیری بیشترین کاربرد را برای کارفرمایان شرکت ها و مدیران ساختمانی در مدیریت زمانی دسترسی ها را دارد. در صورت خرید یک دستگیره دیجیتالی سامسونگ و نیاز به گزارشگیری می بایست یک ACCESS CONTROL بطور جداگانه تهیه نمایید.

دستگیره دیجیتالی سامسونگ

دستگیره سامسونگ DR719

دستگیره دیجیتالی DR719 تنها دستگیره تمام اتوماتیک سامسونگ در بازار ایران است. این قفل دیجیتال دارای دسترسی های فول آپشن است. امکان اتصال به ریموت و آیفون تصویری، اتصال به کنترلر خانه هوشمند، قفل اتوماتیک از قابلیت های منحصر به فرد این قفل زیباست. قفل DR719 مانند سایر قفل های سامسونگ دارای سنسور IR است بطوریکه با نزدیک شدن به قفل صفحه ورود رمز روشن می شود. این آپشن قفل های سامسونگ برای ورود رمز در تاریکی بسیار خوب است. 

دستگیره سامسونگ

دستگیره دیجیتال سامسونگ DP728

دستگیره دیجیتالی DP728 سامسونگ پول و پوش یا خلبانی است و دارای دسترسی های فول آپشن می باشد. دستگیره دیجیتالی سامسونگ در تمامی مدل ها مجهز به نمایش تصادفی اعداد جهت ورود رمز است. این قابلیت از حدس رمز توسط جای انگشت کاربر قبلی جلوگیری می کند. در واقع با فعال کردن این قابلیت برای هر کاربر جای اعداد به شکل متفاوتی نمایش داده می شود. از دیگر قابلیت های قفل DP728 اتصال به ریموت، خانه هوشمند و در صورت کارکرد اپلیکیشن روی موبایل باز کردن درب از ره دور است. دستگیره دیجیتالی سامسونگ را می توانید به صورت آپشنال از طریق سیستم ارسال پیامک به قفل در محیط نامحدود یعنی هر جایی که گوشی همراهتان آنتن داشته باشد باز کنید.

قفل سامسونگ

دستگیره دیجیتالی DP609

قفل دیجیتال DP609 نیز فول آپشن است و دستگیره فشاری کششی دارد. این دستگیره طلایی رنگ دارای آپشن های اتصال به ریموت، خانه هوشمند و قفل اتوماتیک می باشد. با فعال کردن حریم خصوصی و یا شب بند دیجیتال در دستگیره دیجیتالی سامسونگ از داخل، سایر دسترسی ها از بیرون غیرفعال می شوند. همچنین دستگیره دیجیتالی سامسونگ دارای آلارم ضدسرقت است که در صورت اعمال فشار به قفل شروع به آژیر کشیدن می کند. بعلاوه در صورت استفاده از دسترسی های فیک نیز این آلارم به صدا در می آید. اگر اپلیکیشن قفل روی گوشی شما کار کند این آلارم را روی APP گوشی هم می بینید.

قفل درب

قفل هوشمند سامسونگ 6020 

قفل کارتی 6020 سامسونگ دارای دسترسی های رمز و کارت است. برای دسترسی کارت دستگیره دیجیتالی سامسونگ می توانید از انواع تگ های RFID از جمله کارت های بزرگ (مشابه کارت بانکی)، KEY TAG (جاسوئیچی مانند) و اسمارت کارت (کارت های پشت برچسبدار مخصوص گوشی موبایل) استفاده نمایید. در حال حاضر به غیر از شماره سریال کارت اطلاعات دیگری هم به قفل معرفی می شود تا قابلیت کپی کردن نداشته باشد. امکان اتصال به ریموت، خانه هوشمند و قفل اتوماتیک از دیگر آپشن های این قفل دیجیتال سامسونگ است.

دستگیره سامسونگ shs6020

دستگیره دیجیتالی DP608

قفل اثر انگشتی DP608 دسترسی های رمز و اثر انگشت را به کاربران می دهد. قابلیت های این قفل مشابه قفل DP609 سامسونگ است. کارکرد آلارم ضدحریق در دستگیره دیجیتالی سامسونگ از طریق سنسور تشخیص دما می باشد. این سنسور در حرارت بالا شروع به آژیر کشیدن می کند تا کاربران را به اقدام به موقع جهت اطفاء حریق فراخواند.

قفل دیجیتال

شب بند دیجیتال DS700

شب بند دیجیتالی یا قفل دیجیتال بدون دستگیره به عنوان یک کالای امنیتی مکمل دستگیره های دیجیتالی و یا مکانیکی و یا به تنهایی استفاده می شوند. شب بند DS700 با ظاهر دایره ای شکل بسیار زیبا با دسترسی کارت و رمز یکی از این قفل های بدون دستگیره سامسونگ است. این محصول دارای کلیه آلارم های امنیتی می باشد؛ لازم به ذکر است اگر اپلیکیشن دستگیره دیجیتالی سامسونگ روی گوشی شما فعال باشد می توانید کلیه این آلارم ها را روی آن هم ببینید.

دستگیره دیجیتالی

قفل شیشه سکوریت G510

دستگیره G510 سامسونگ مناسب نصب روی درب های شیشه سکوریت می باشد. این قفل دسترسی رمز و کارت دارد و قابلیت اتصال به ریموت و خانه هوشمند را دارا می باشد. درب های شیشه سکوریت در برابر حرارت مقاومت دارند و الگوی شکستن متفاوت آن ها باعث امنیت بیشتر آن هاست؛ چرا که تکه های گوشه دار تیز پس از شکستن در آن نمی بینید.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌ دیجیتالی پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی