آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

مقایسه دستگیره دیجیتالی یال و سامسونگ

مقایسه دستگیره دیجیتالی یال و سامسونگ

دستگیره دیجیتالی یال و سامسونگ

گاهی اوقات از حمل پر دردسر دسته کلیدها خشته شده و حمل آن باعث آزار و اذیت شما می گردد. به عنوان مثال وجود کلید در جیب شما باعث خراشیده شدن گوشی هوشمند گرانقیمت می شود؛ و یا همواره نگران گم نمودن و یا جا گذاشتن آن ها می باشید. دستگیره دیجیتالی (در این مقاله دو برند نام آشنای سامسونگ و یال مورد بررسی قرار خواهد گرفت) راه حلی مناسب جهت کنارگذاشتن و از بین رفتن مشکلات دسته کلیدهای حجیم می باشد.

این نوع قفل به سرعت در حال تبدیل شدن به انتخاب اول کاربران جهت جایگزینی با قفل های مکانیکی می باشد. خوشبختانه انواع مختلفی از این نوع قفل ها در بازار وجود دارد که انتخاب را برای کاربران آسان می نماید. با این وجود مدل های مختلف دستگیره دیجیتال و تنوع آن ها باعث گیج شدن بسیاری از کاربران جهت انتخاب مناسب می گردد. اما طبق تحقیقات و جستجوی ساده در اینترنت می توان به این نکته پی برد که برترین و پرفروش ترین برندهای دستگیره دیجیتالی ، برند سامسونگ و یال می باشد.

در این مقاله به بررسی و مقایسه این دو برند معتبر دستگیره دیجیتالی می پردازیم.

دستگیره دیجیتال یال

برند یال یکی از معتبرترین برندهای موجود در صنعت قفل در سطح جهان می باشد. یال تمام راه حل های امنیتی را برای افراد فراهم می آورد. دستگیره دیجیتالی یال با ویژگی های فنی و طراحی خاص بدنه، راه حلی مناسب برای درب ورودی خانه ها هوشمند و کنترل ورود و خروج آن بوده و باعث افزایش قابل ملاحظه امنیت می گردد. پرفروش ترین مدل برند یال، YDM3168 می باشد.

مقایسه دستگیره دیجیتالی یال و سامسونگ

ویژگی های دستگیره دیجیتال یال

 • برنامه ریزی آسان با کد 4 تا 12 رقمی
 • حفظ تنظیمات و کدهای کاربر پس از اتمام باتری دستگیره دیجیتالی یال
 • مصرف بهینه انرژی
 • بدون نیاز به سیم کشی برق (استفاده از باتری به عنوان انرژی)
 • استفاده از رمز یک بار مصرف برای مواقع ضروری مانند حضور مهمانان
 • مجهز به سیستم های امنیتی مانند سیستم ضد سرقت
 • قابلیت اضافه شدن پروتکل ZWave  و ZigBee
 • قابل نصب بر روی انوع درب

تمامی محصولات یال توسط کاربران استفاده شده و مورد تایید و اطمینان آن ها می باشد. از این رو دستگیره دیجیتالی یال نیز راه حلی مطمئن جهت حفاظت از محل اقامت شما می باشد.

دستگیره دیجیتالی سامسونگ

سامسونگ با وجود اینکه در صنعت تلفن هوشمند و تلویزیون شناخته شده می باشد اما در طراحی و ساخت گستره وسیعی از لوازم الکترونیکی با امنیت بسیار بالا نیز فعالیت دارد. یکی از این محصولات الکترونیکی، دستگیره دیجیتالی می باشد که به دلیل طراحی زیبا و جذاب و ویژگی های امنیتی بسیار زیاد به عنوان یکی از گزینه های مناسب برای حفاظت و کنترل ورود و خروج محل اقامت شما مورد استفاده قرار می گیرد. دستگیره دیجیتالی سامسونگ با داشتن گزینه های دسترسی متنوع (رمز، کارت، اثر انگشت، کلید مکانیکی و …) کارکردهای مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد. پرفروش ترین مدل این برند کره ای، P920 می باشد.

مقایسه دستگیره دیجیتالی یال و سامسونگ

ویژگی های دستگیره دیجیتالی سامسونگ

 • قفل اتوماتیک: با وجود این ویژگی به محض خارج شدن از منزل، درب به صورت اتوماتیک قفل می گردد.
 • حریم خصوصی: با فعال کردن این ویژگی از داخل، با داشتن رمز، کارت و یا اثر انگشت نیز نمی توان درب را از بیرون باز نمود.
 • ورودی دوبل: با استفاده از این ویژگی امنیتی برای باز نمودن درب علاوه بر رمز، کارت و یا اثر انگشت را نیز باید به دستگیره دیجیتالی سامسونگ شناسایی نمود.
 • منبع تغذیه اضطراری: در صورت اتمام باتری می توان از منبع تغذیه اضطراری جهت وارد شدن و تامین انرژی مورد نیاز دستگیره دیجیتالی سامسونگ استفاده نمود.
 • کلید مکانیکی: در مواقع ضروری مانند اتمام باتری دستگیره دیجیتالی سامسونگ مورد استفاده قرار می گیرد.

با انتخاب هر یک از برندهای یال و یا سامسونگ می توانید با خیالی آسوده و با امنیت زیاد در کنار خانواده خود زندگی نمایید.

گذاشتن نظر