آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

دستگیره درب سامسونگ

دستگیره درب سامسونگ

دستگیره درب سامسونگ

دستگیره درب سامسونگ به دلیل امنیت بسیار بالا در خانه ها و مکان های تجاری-ورزشی مورد استفاده قرار گرفته و از محبوبیت بسیار زیادی در ایران برخوردار می باشد. طراحی منحصر به فرد و زیبایی در کنار امنیت بسیار بالای آن باعث شده تا به یکی از محبوب ترین محصولات در بازار قفل و یراق تبدیل شود. دستگیره سامسونگ دارای ویژگی های بسیاری مانند آلارم هشدار (سرقت، حریق و …)، کلید مکانیکی، کنترل از راه دور توسط ریموت و … می باشد که باعث افزایش امنیت و آسایش و راحتی کاربران می گردد.

تکنولوژی های به کار رفته در دستگیره درب سامسونگ باعث شده تا این قفل به عنوان یکی از اولین و محبوب ترین انتخاب های کاربران ایرانی تبدیل شود و حس اعتماد را به این محصولات در میان خریداران ایجاد نماید. ویژگی هایی نظیر شناسایی اثر انگشت با سیستم بیومتریک، طراحی زیبای بدنه، سیستم های امنیتی به کار رفته در آن و … باعث شده تا با نصب این مدل دستگیره از امنیت محل کار و یا زندگی خود اطمینان حاصل نمایید.

در زیر به پرفروش ترین محصولات امنیتی کنترل دسترسی شرکت سامسونگ در ایران اشاره نموده و به معرفی کارکرد این مدل ها می پردازیم:

دستگیره درب سامسونگ SHP-DP920:

دستگیره درب سامسونگ SHP-DP920

این مدل دستگیره درب سامسونگ به کاربران اجازه دسترسی به قفل توسط رمز، کارت (تا 20 نفر) و اثر انگشت (تا 100 نفر) را می دهد. همچنین در مواقع اضطراری می توان از کلید مکانیکی جهت باز نمودن درب استفاده نمود. قفل SHP-DP920 دارای سنسور خوش آمدگویی می باشد که به محض نزدیک شدن به قفل (50 سانتی متری) باعث روش شدن صفحه لمسی برای وارد نمودن رمز می شود.

دستگیره درب سامسونگ SHP-DP820:

قفل SHP-DP820

این نوع قفل سامسونگ قابلیت شناسایی رمز و کارت (تا 20 نفر) را دارد. این محصول امنیتی مانند دستگیره درب سامسونگ SHP-DP920 دارای دستگیره PULL-PUSH بوده که علاوه بر زیبایی باعث راحتی در رفت و آمد می گردد. SHP-DP920 دارای قفل اتوماتیک بوده که به محض بسته شدن درب به صورت اتوماتیک قفل می گردد.

دستگیره شیشه سکوریت SHS-G510:

قفل شیشه SHS-G510

این نوع قفل توسط رمز و کارت (تا 50 نفر) باز شده و مخصوص درب های شیشه مانند شیشه سکوریت می باشد. این مدل مانند اکثر قفل های دیجیتال سامسونگ قابلیت شناسایی ریموت کنترل را دارد با این تفاوت که به قفل شیشه سکوریت SHS-G510 می توان سه عدد ریموت به صورت هم زمان معرفی نمود.

قفل بدون دستگیره SHP-DS700:

قفل SHP-DS700

جدیدترین محصول شرکت سامسونگ قفل بدون دستگیره SHP-DS700 بوده می توان رمز و کارت (تا 20 نفر) را به آن شناسایی نمود. این مدل دستگیره سامسونگ به راحتی به خانه هوشمند متصل شده و توسط گجت های پوشیدنی مانند ساعت هوشمند قابل کنترل می باشد.

گذاشتن نظر