آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09372276014

دستگیره درب سامسونگ

دستگیره درب سامسونگ

دستگیره درب سامسونگ

دستگیره درب سامسونگ به دلیل امنیت بسیار بالا در خانه ها و مکان های تجاری-ورزشی مورد استفاده قرار گرفته و از محبوبیت بسیار زیادی در ایران برخوردار می باشد. طراحی منحصر به فرد و زیبایی در کنار امنیت بسیار بالای آن باعث شده تا به یکی از محبوب ترین محصولات در بازار قفل و یراق تبدیل شود. دستگیره درب سامسونگ دارای ویژگی های بسیاری مانند آلارم هشدار (سرقت، حریق و …)، کلید مکانیکی، کنترل از راه دور توسط ریموت و … می باشد که باعث افزایش امنیت و آسایش و راحتی کاربران می گردد.

تکنولوژی های به کار رفته در دستگیره درب سامسونگ باعث شده تا این قفل به عنوان یکی از اولین و محبوب ترین انتخاب های کاربران ایرانی تبدیل شود و حس اعتماد را به این محصولات در میان خریداران ایجاد نماید. ویژگی هایی نظیر شناسایی اثر انگشت با سیستم بیومتریک، طراحی زیبای بدنه، سیستم های امنیتی به کار رفته در آن و … باعث شده تا با نصب این مدل دستگیره از امنیت محل کار و یا زندگی خود اطمینان حاصل نمایید.

در زیر به پرفروش ترین دستگیره های درب شرکت سامسونگ در ایران اشاره نموده و به معرفی کارکرد این مدل ها می پردازیم:

دستگیره درب سامسونگ SHP-DP920:

دستگیره درب سامسونگ

این مدل دستگیره درب سامسونگ به کاربران اجازه دسترسی به قفل توسط رمز، کارت (تا ۲۰ نفر) و اثر انگشت (تا ۱۰۰ نفر) را می دهد. همچنین در مواقع اضطراری می توان از کلید مکانیکی جهت باز نمودن درب استفاده نمود. این مدل دستگیره سامسونگ دارای سنسور خوش آمدگویی می باشد که به محض نزدیک شدن به قفل (۵۰ سانتی متری) باعث روش شدن صفحه لمسی برای وارد نمودن رمز می شود.

دستگیره درب سامسونگ SHP-DP820:

دستگیره درب سامسونگ

این مدل دستگیره سامسونگ قابلیت شناسایی رمز و کارت (تا ۲۰ نفر) را دارد. این مدل قفل مانند دستگیره درب سامسونگ SHP-DP920 دارای دستگیره PULL-PUSH بوده که علاوه بر زیبایی باعث راحتی در رفت و آمد می گردد. این مدل دارای قفل اتوماتیک بوده که به محض بسته شدن درب به صورت اتوماتیک قفل می گردد.

دستگیره درب سامسونگ SHS-G510:

دستگیره درب سامسونگ

این مدل دستگیره توسط رمز و کارت (تا ۵۰ نفر) باز شده و مخصوص درب های شیشه مانند شیشه سکوریت می باشد. این مدل مانند اکثر دستگیره های سامسونگ قابلیت شناسایی ریموت کنترل را دارد با این تفاوت که به دستگیره درب سامسونگ SHS-G510 می توان سه عدد ریموت به صورت هم زمان معرفی نمود.

دستگیره درب سامسونگ SHP-DS700:

دستگیره درب سامسونگ

جدیدترین محصول شرکت سامسونگ قفل بدون دستگیره SHP-DS700 بوده می توان رمز و کارت (تا ۲۰ نفر) را به آن شناسایی نمود. این مدل دستگیره سامسونگ به راحتی به خانه هوشمند متصل شده و توسط گجت های پوشیدنی مانند ساعت هوشمند قابل کنترل می باشد.

پست های مرتبط

گذاشتن نظر