دستگیره درب دیجیتال

اکثر مدل های دستگیره درب دیجیتال دارای یک یا چند پنل دسترسی مانند کارت، رمز، اثر انگشت (بیومتریک) و یا بلوتوث و ارتباط اینترنتی می باشند که توسط آن ها می توان این مدل قفل ها را کنترل و درب را باز نمود. در ابتدا تمامی مدل های دستگیره دیجیتال دارای صفحه کلید جهت وارد نمودن رمز ورودی بودند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی از صفحه لمسی به جای صفحه کلید استفاده می شود که با داشتن ویژگی های بسیاری مانند تابع خیالی، امنیت محل کار و یا زندگی را افزایش می دهد.

دستگیره دیجیتال کارتی علاوه بر پنل رمز عبوری دارای پنل شناسایی کارت جهت باز نمودن قفل می باشد. کارت به کار رفته در این نوع قفل ، از نوع RFID (Radio Frequency Identification) می باشد که باعث از بین رفتن دردسرهای ناشی از حمل دسته کلیدهای حجیم می شود.

در مدل اثر انگشتی علاوه بر رمز از اثر انگشت نیز می توان برای باز نمودن دستگیره درب دیجیتال استفاده نمود. این نوع قفل دارای سیستم بیومتریک می باشد که باعث افزایش امنیت و جلوگیری از هک نمودن آن می شود.

استفاده از وسایلی که مجهز به بلوتوث و ارتباط اینترنتی می باشند نیز یکی از راه های دسترسی به این نوع قفل ها است. در این مدل قفل با نصب نرم افزارهای مخصوص و توسط ارتباط امن بلوتوثی و اینترنتی، می توان آن را از راه دور کنترل و درب را باز و بسته نمود.

با وجود موارد ذکر شده می توان پیشرفت تکنولوژی را به وضوح احساس نمود. در زیر برخی از بهترین های دستگیره درب دیجیتال در بازار جهانی مورد بررسی قرار می گیرد.

دستگیره درب دیجیتال SHP-DP920 SAMSUNG

دستگیره درب دیجیتال SHP-DP920 SAMSUNG

یکی از بهترین و پرفروش ترین مدل های دستگیره درب دیجیتال سامسونگ ، مدل SHP-DP920 می باشد. این مدل دارای پنل دسترسی رمز، کارت و اثر انگشت می باشد. همچنین SHP-DP920 دارای پروتکل ZWave بوده که به راحتی می توان آن را وارد سیستم های هوشمندسازی نمود.

دستگیره درب دیجیتال Lockitron Bolt

Lockitron Bolt

قفل Lockitron Bolt به دلیل استفاده نکردن از کلید و باز نمودن درب با استفاده از ارتباط امن بلوتوثی و اینترنتی یکی از امن ترین مدل های دستگیره درب دیجیتال می باشد که آسایش و راحتی را به کاربران هدیه می نماید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد Lockitron Bolt این است که با نزدیک شدن به درب و تشخیص بلوتوث منحصر به فرد تلفن همراهتان توسط قفل، بدون نیاز به لمس آن، درب باز می گردد. پس دیگر نگران پر بودن دستتان پس خرید نباشد. درب به روی شما باز می گردد!

دستگیره دیجیتال Haven

Haven

قفل Haven به دلیل ساختار و آلیاژهای به کار رفته در آن ضدسرقت و ضد ضربه می باشد. این مدل دستگیره توسط برنامه اپل و دستگاه های اندرویدی به برنامه Lockitron قابل اتصال می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این مدل پیچ شدن آن به پایین درب به جای قراردادن آن در جای قفل قبلی می باشد.به این ترتیب پس از ارتباط امن بلوتوثی می توان درب را با کف پا نیز باز نمود.

دستگیره درب دیجیتال YALE ENTR

YALE ENTR

این مدل دستگیره درب دیجیتال ، یکی از کامل ترین قفل های موجود در بازار می باشد که با داشتن ویژگی های بسیار زیاد کاربردی و امنیتی، آسایش و راحتی را برای کاربران به ارمغان می آورد. راه های دسترسی به YALE ENTR، رمز، اثر انگشت، ریموت و نرم افزار هوشمند تلفن همراه می باشد که می توان آن را از راه دور کنترل نمود.

دستگیره دیجیتال A330-FH GATEMAN

A330-FH GATEMAN

دستگیره درب A330-FH GATEMAN با داشتن ویژگی های بسیار زیاد امنیتی و ظاهر بسیار زیبا، یکی از پرفروش ترین قفل های موجود در بازار می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد A330-FH GATEMAN، رمز مادر (رمز ADMIN) می باشد که با تعریف نمودن آن به هیچ عنوان نمی توان بدون این رمز تنظیمات دستگاه را تغییر داد. همچنین بدنه مقاوم و ضد خش از دیگر ویژگی های A330-FH می باشد.

باید توجه داشت درب محل زندگی و کار شما اولین خط دفاعی در برابر بازدیدکنندگان می باشد. بنابراین آن را به دستگیره درب دیجیتال مجهز و زندگی خود را راحت تر و امن تر نمایید.