آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

دستگیره درب اثرانگشتی ، بهترین و امن ترین روش دسترسی به درب ورودی

دستگیره درب اثرانگشتی ، بهترین و امن ترین روش دسترسی به درب ورودی

دستگیره درب اثرانگشتی

دستگیره درب اثرانگشتی نسبت به سایر مدل های قفل درب ورودی (مکانیکی . الکترونیکی) از مزایای بیشتری برخوردار است. این نوع قفل ها به معنای واقعی، امنیت، راحتی و سرعت در دسترسی به درب ورودی را برای شما فراهم می آورند.

اسکن اثر انگشت امن ترین روش در میان روش های بیومتریک می باشد که طبق تحقیقات احتمال هک نمودن آن یک در یک میلیاردم است. بنابراین می توان نتیجه گرفت دستگیره درب اثرانگشتی امن ترین روش دسترسی به درب ورودی است.

همچنین به دلیل استفاده از اثر انگشت و حذف سیستم های کلیدی، راحتی و سرعت دسترسی به درب ورودی نیز افزایش می یابد. پس اگر شما و خانواده تان از آن دسته از افرادی که نگران مشکلات ایجاد شده توسط کلیدها هستید، ما دستگیره درب اثرانگشتی را به شما پیشنهاد می کنیم.

فناوری اثر انگشت در دستگیره درب اثرانگشتی

آشنایی با فناوری اثر انگشت

امروزه سیستم های بیومتریک از محبوبیت زیادی در میان کاربران برخوردار هستند. این سیستم ها شامل تشخیص چهره، تشخیص عنبیه، تشخیص DNA، تشخیص صدا و تشخیص اثر انگشت می باشند. سه روش اول بسیار پر هزینه می باشند و با توجه به این که نگرانی هایی برای به کار بردن آن ها وجود دارد، کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

روش تشخیص صدا بسیار ارزان است اما مشکلاتی مانند عدم تشخیص صدای کاربر به دلیل بیماری، گرفتگی تارهای صوتی و … باعث تردید در استفاده از این روش شده است. شاید در حال حاضر تشخیص اثر انگشت، عملی ترین و مقرون به صرفه ترین روش بیومتریک باشد.

منحصر به فرد بودن اثر انگشت هر شخص، ویژگی است که می توان برای دسترسی امن به دستگیره درب اثرانگشتی استفاده نمود. اسکنر اثر انگشت تصویری از اثر انگشت کاربر ایجاد و آن را پس از تبدیل به الگوریتم عددی، در پایگاه داده ای قفل ذخیره می کند.

پس از آن که کاربر مجاز، اثر انگشت خود را مجددا بر روی اسکنر قرار می دهد، اطلاعات موجود با اطلاعات ذخیره شده مقایسه می شود که در صورت مطابقت کامل، اجازه دسترسی به درب ورودی صادر می گردد.

مزایای دستگیره درب اثرانگشتی نسبت به سایر مدل ها

مزایای باز کردن درب ورودی ساختمان با اثر انگشت

دستگیره درب اثرانگشتی علاوه بر افزایش امنیت، مزایای بسیار دیگری نسبت به سایر مدل های قفل درب ورودی دارد. استفاده از سیستم های امنیتی در اسکنر اثر انگشت، امکان کپی یا هک نمودن اثر انگشت را غیر ممکن می سازد. این در حالی است که احتمال از دست رفتن رمز، کارت یا کلیدها وجود دارد.

عدم حمل پارامترهای دسترسی یکی دیگر از مزایای استفاده از دستگیره درب اثرانگشتی می باشد. با معرفی اثر انگشت خود دیگر نیازی به حمل کارت و کلید یا به خاطر سپردن رمز عبوری نیست. دسترسی به درب ورودی توسط اثر انگشت، همانقدر که کار شما را راحت می کند، به همان میزان نیز سد محکمی در برابر سارقان به حساب می آید.

معرفی تعداد بالایی از اثر انگشت بدون صرف هزینه نیز از مزایای فوق العاده دستگیره درب اثرانگشتی می باشد. این در حالی است که در سایر مدل های قفل درب ورودی با از دست دادن پارامترهای دسترسی مانند کارت یا کلید، مجبور به تکثیر آن ها با صرف هزینه های نسبتا بالایی هستید.

افزایش سرعت دسترسی به درب ورودی نیز باعث برتری دستگیره درب اثرانگشتی نسبت به مدل های دیگر قفل درب شده است. به عنوان مثال باز کردن درب توسط کلید در تاریکی شب یا آب و هوای سرد بسیار سخت و زمان گیر خواهد بود. اما با استفاده از اثر انگشت در کسری از زمان می توانید درب را باز نمایید.

نکات مهم در هنگام خرید دستگیره درب اثرانگشتی

در هنگام خرید دستگیره درب اثرانگشتی باید توجه کنید مه محصول مورد نظر از روش های دیگر دسترسی پشتیبانی می کند یا نه؟ اگر به هر دلیلی اسکنر اثر انگشت قفل شما کار نکند، شما می توانید از طریق رمز، کارت یا کلید اضطراری به درب ورودی دسترسی پیدا کنید.

روش های ترکیبی دسترسی به ورودی ساختمان

تعداد مجاز شناسایی اثر انگشت نیز بسیار اهمیت دارد. زیرا ممکن است با افزایش تعداد نفرات به ویژه در محیط های اداری، مشکلاتی در ورود و خروج به وجود آید.

دقت نمایید که انرژی مورد نیاز دستگیره درب اثرانگشتی چگونه تامین می گردد. تامین انرژی از طریق سیم کشی داخلی برق، خطرات امنیتی زیادی را به دنبال خواهد داشت؛ زیرا با قطع برق، قفل از کار افتاده و درب ورودی به راحتی باز می گردد.

مدل های دستگیره درب اثرانگشتی در شرکت کارن

شرکت کارن به موازات پیشرفت تکنولوژی در سراسر جهان، اقدام به تهیه برترین و پرفروش ترین مدل های دستگیره درب اثرانگشتی جهان نموده و آن ها را در اختیار مردم عزیز ایران قرار داده است تا با امنیت و راحتی بیشتر در این دنیای پر هیاهو و نا امن زندگی نمایند. در ادامه به برخی از این محصولات امنیتی اشاره خواهیم نمود.

SAMSUNG P920

دستگیره درب اثرانگشتی SAMSUNG P920

دستگیره درب اثرانگشتی P920 می تواند تا ۱۰۰ اثر انگشت را برای دسترسی کاربران در خود ذخیره کند. همچنین با استفاده از کارت یا رمز نیز می توان به آن دسترسی یافت. از نظر طراحی نیز بسیار زیبا و جذاب می باشد. دستگیره این نوع قفل از نوع PULL-PUSH می باشد که حتی با دستانی پر از خرید نیز می توان به راحتی درب را باز نمود.

YALE YDM4109

دستگیره درب اثر انگشتی YALE YDM4109

این نوع قفل به دلیل قابلیت اطمینان، امنیت و خدمات پس از فروش استثنایی، در ایران بسیار محبوب می باشند. همچنین قفل ۴۱۰۹ یکی از محبوب ترین مدل های دستگیره درب اثرانگشتی در جهان است. اسکنر اثر انگشت آن دارای تکنولوژی منحصر به فرد می باشد که اثر انگشت شما را با سرعت بسیار زیادی تشخیص خواهد داد. رمز عبوری روشی جایگزین برای دسترسی به قفل می باشد. راهنمای صوتی چند زبانه کار با آن را بسیار آسان نموده است.

SAMSUNG H700

دستگیره درب اثر انگشتی SAMSUNG H700

دیگر محصول اثر انگشتی شرکت سامسونگ، دستگیره درب اثرانگشتی H700 می باشد که امنیت و زیبایی را در کنار هم برای کاربران فراهم می کند. رمز عبوری دیگر روش دسترسی به این نوع قفل است.

دستگیره درب اثرانگشتی ، بهترین و امن ترین روش دسترسی به درب ورودی

دستگیره درب اثر انگشتی HBS C100

این نوع قفل به آن دسته از افرادی پیشنهاد می گردد که عاشق طرح های کلاسیک و خلاقانه می باشند. دستگیره درب اثرانگشتی C100 علاوه بر اثر انگشت، قابلیت شناسایی کارت و رمز را نیز دارد.

دستگیره درب اثرانگشتی یک سرمایه گذاری عالی برای هر خانه یا کسب و کار می باشد. این محصولات ضمن افزایش راحتی و امنیت، ویژگی های منحصر به فرد دیگری را نیز به درب ورودی می افزایند. برای هر کسی که می خواهد راحت ترین و امن ترین روش دسترسی به درب را داشته باشد، این نوع قفل ها را به آن ها پیشنهاد می کنیم.

گذاشتن نظر