دستگیره تشخیص چهره کاملاً دقیق و اصولی طراحی شده است. پارامترهای مختلفی از چهره را شناسایی می شود و برای هر یک کد در نظر می گیرد. دستگیره تشخیص چهره به طور کلی برای افزایش امنیت طراحی و اجرا می شود و سبب می شود که شرایط بیومتریک برای بخش های مختلف به خوبی اجرا شود. بررسی ها اینطور نشان می دهد که دستگیره تشخیص چهره می تواند یکی از بهترین محصولاتی باشد که برای فرودگاه ها، فروشگاه های مهم و بانک ها مورد استفاده قرار بگیرد. حتی برای شرکت های مختلف نیز گزینه مناسبی است.

عملکرد دستگیره تشخیص چهره

دستگیره تشخیص چهره به شکل کاملاً خاص عمل می کند. در ابتدا چهره شخص جلوی چشمی مورد نظر قرار می گیرد. چشمی ها کاملاً دقیق و اصولی طراحی شده اند. اندازه گیری فاصله چشم ها از هم، فاصله چشم تا بینی، فاصله ای که بین دهان تا بینی وجود دارد همگی بخش مهمی از اصول اجرایی دستگیره تشخیص چهره محسوب می شوند. به طور کلی سیستم کنترل دستگیره تشخیص چهره به شکلی است که اجزای مختلف صورت را کدگذاری می کنند.

سیستم های امنیتی معمولاً در فرودگاه ها و یا صرافی ها و بانک ها اجرا می شوند. این موضوع سبب می شود که دستگیره دیجیتال یکی از محصولات با کیفیت محسوب شود. دقت کنید که به طور کلی این دستگیره ها از نظر سبک اجرایی بسیار خاص هستند. مشخص است که می توانند سیستم اجرایی درستی روی کدگذاری داشته باشند. یک موضوع مهم دیگر که باید بدانید در خصوص دستگیره تشخیص چهره این است که دستگیره های تشخیص چهره میتوانند هشدارهای لازم را در مواقع ضروری ارائه دهند به این ترتیب شما می توانید از این سیستم ها برای مواقع بسیار ضروری استفاده کنید.

دقت کنید که این دستگیره ها از نظر موقعیت اجرایی متفاوت ارزیابی شده اند. در واقع وقتی دستگیره هوشمند قرار است که چهره واقعی شخص را تشخیص دهد به واسطه کدگذاری های انجام شده تلاش می کند تا بهترین امنیت را اجرا کند. در هر صورت این موضوع اهمیت زیادی داشته و می بایست مورد بررسی قرار بگیرد. یک موضوع مهم دیگر که باید بدانید این است که این دستگیره ها دارای سیستم اجرای مشخصی هستند که به واسطه تکنولوژی هوش مصنوعی ارزیابی می شوند.

عملکرد دستگیره تشخیص چهره

امنیت دستگیره تشخیص چهره چقدر است؟

در مورد امنیت قفل دیجیتال بسیار سوال شده است. این دستگیره ها در چندین سبک اجرا شده اند. سطح عالی دستگیره ها به صورت دو مرحله ای است. یعنی شخص صورت خود را جلوی دستگاه نگه می دارد. دستگاه پردازش اولیه را روی صورت انجام می دهد. به این ترتیب بررسی های دقیقی روی صورت انجام می شود. شناسایی چهره بر اساس موقعیت چهره بسیار مشخص است و از سیستم کدگذاری های چند بخشی استفاده می شود. نکته مهم دیگر جنبه امنیتی دستگاه است. در مرحله دوم باز هم صورت مورد بررسی قرار می گیرد تا مشخص شود که آیا پارامترها به درستی ارزیابی شده اند یا نه. دقت کنید که بررسی پارامترهای صورت از مواردی است که قطعاً باید مورد بررسی قرار بگیرد.

این دستگیره ها بهترین اصول امنیتی را اجرا می کنند. دقت کنید که اجرای دستگیره تشخیص چهره برای بانک ها و صرافی ها شاید در ابتدا آسان به نظر برسد اما به طور کلی نصب دقیقی نیاز دارد و باید همه جوانب سنجیده شود. یک نکته مهم دیگر که باید بدانید این است که این دستگیره ها معمولاً از نظر اجرا بی نظیر هستند یعنی بر اثر سرما و گرما مشکلی برایشان ایجاد نمی شود. دقت کنید که امنیت دستگیره تشخیص چهره به طور کلی بر اساس موقعیت دستگاه سنجیده می شود و البته که برند نیز در کیفیت اهمیت زیادی دارد. یک نکته مهم دیگر که باید بدانید این است که برای اجرای درست دستگیره تشخیص چهره نیاز است که در ابتدا دستگیره را از نظر عملکرد بررسی کنید و سپس ان را تست اولیه انجام دهید.

امنیت دستگیره تشخیص چهره چقدر است؟

آیا دستگیره تشخیص چهره هک می شود؟

دستگیره تشخیص چهره یکی از مواردی است که شرایط هک شدن آن وجود ندارد بنابراین بهتر است بدانید که این دستگیره ها به هیچ عنوان توسط سارقان و یا برنامه نویسان هک نمی شوند. دقت داشته باشید که دستگیره تشخیص چهره می تواند برای کسانی که قصد دارند از این دستگاه استفاده مناسبی داشته باشند بهترین گزینه محسوب می شود. در واقع دستگاه به صورتی است که چهره شخص را بر اساس نوع کد می سنجد و حتی اگر چهره در زاویه های مختلف قرار بگیرد باز هم شرایط بررسی چهره وجود دارد.

دقت کنید که دستگیره تشخیص چهره را می توانید بر اساس حالت چشم نیز تنظیم کنید. یعنی حالت های مختلفی وجود دارد. در این صورت همه چیز دقیق و اصولی دنبال می شود. بازشناخت چهره از مهمترین وظایف دستگیره تشخیص چهره محسوب می شود. مثلاً در صورتی که برخی از اجزای چهره به درستی شناسایی نشوند شرایط برای اجرای درست دستگیره ها وجود ندارد. دقت کنید که بازشناخت چهره می تواند بهترین روش برای رسیدن به شخص اصلی باشد.

قدرت شناسایی چهره به صورتی است که می تواند در بهترین شرایط برای شما مناسب باشد. از یاد نبرید که شما برای داشتن یک سیستم امنیتی مناسب باید همه جوانب را بسنجید. گاه دستگاه به درستی کار می کند اما بهتر است که سبک و مدل های متنوعی را خریداری کنید. دقت کنید که دستگیره تشخیص چهره معمولاً قیمت بالایی دارد و این موضوع سبب می شود که مدل های متنوعی را شامل شود. در بهترین شرایط محصولی که خریداری می کنید باید با کیفیت و خاص باشد و البته که خدمات پس از فروش نیز برای محصول مورد نظر بسیار پر اهمیت است. از یاد نبرید که این دستگیره ها می توانند یکی از بهترین محصولاتی باشند که مورد استفاده قرار می گیرند. در بهترین شرایط می توانید مدل های متنوعی از دستگیره تشخیص چهره را سفارش دهید.

آیا دستگیره تشخیص چهره هک می شود؟

جمع بندی

قیمت دستگیره تشخیص چهره گران است اما دستگیره تشخیص چهره برند روک توانسته قیمت منصفانه ای برای مشتریان در نظر بگیرد این موضوع سب می شود که سبک و مدل های متنوع به شکل خاص و اصولی اجرا شو. البته که دستگیره دیجیتال می بایست بر اساس سبک و مدل به صورت خاص باشد.

5/5 - (1 امتیاز)