دستگیره الکترونیکی

چندین دهه است که برند سامسونگ (Samsung)، نه تنها در کشور کره جنوبی، بلکه در سراسر جهان به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی و هوشمند شناخته می‌شود. این شرکت در بازار دستگیره الکترونیکی نیز حرکت‌های بزرگی را انجام داده است. مدل‌های مختلف دستگیره سامسونگ دارای استانداردهای بین المللی طراحی و امنیت می‌باشند. این امر استقبال از این محصولات را روز به روز افزایش می‌دهد. کیفیت تولید این نوع قفل‌ها شما را به یاد گوشی‌های هوشمند سامسونگ خواهد انداخت:

در عین زیبایی دارای امنیت بسیار بالایی می‌باشند.

روش‌های دسترسی به دستگیره الکترونیکی Samsung

مدل‌های مختلف این دستگیره خاص سامسونگ را می‌توان توسط روش‌های مختلفی کنترل نمود. از کلیدهای اضطراری گرفته که به روش سنتی می‌توان درب را باز نمود تا روش‌های پیشرفته‌ای مانند شناسایی رمز، کارت (مزیت های قفل کارتی) و اثر انگشت (مزایای قفل اثر انگشتی) که دسترسی امن و بدون کلید را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

همچنین با استفاده از فناوری‌های بلوتوث‌دار می‌توان برخی از مدل‌های دستگیره سامسونگ را از راه دور کنترل نمود. این نوع قفل‌ها قابلیت اضافه شدن ریموت کنترل را نیز دارند که از راه دور می‌توان درب را باز و بسته نمود. روش دیگری که برای دسترسی امن به قفل استفاده می‌شود، ورودی دوبل رمز و کارت و یا رمز و اثر انگشت می‌باشد.

دستگیره الکترونیکی -دسترسی به قفل samsung توسط رمز، کارت، اثر انگشت، کلید و تلفن همراه

نصب دستگیره الکترونیکی Samsung

نصب قفل دیجیتال سامسونگ بسیار راحت و ساده است. پس از ایجاد سوراخ‌های استاندارد با استفاده از شابلون نصب، بدنه داخلی، بدنه خارجی و مغزی را توسط کابل به هم متصل کرده و آن‌ها را به درب پیچ می‌کنیم.

دستگیره الکترونیکی-نصب قفل samsung

منبع تغذیه دستگیره الکترونیکی Samsung

انرژی مورد نیاز تمامی مدل‌های دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط 4 عدد باتری قلمی AA تامین می‌گردد. همچنین در صورت اتمام باتری‌ها می‌توان از منبع تغذیه اضطراری که در شکل زیر نشان داده شده برای تامین انرژی دستگیره سامسونگ استفاده نمود.

دستگیره الکترونیکی - انرژی قفل samsung

کاربردهای مختلف قفل و دستگیره الکترونیکی Samsung

دستگیره الکترونیکی سامسونگ بیشتر برای محافظت از درب ورودی ساختمان‌های مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما برخی از ویژگی‌های منحصر به‌فرد آن مانند قفل اتوماتیک و کنترل از راه دور توسط ریموت، آن ‌را به گزینه‌ای بسیار مناسب برای مصارف اداری و تجاری تبدیل نموده است. همچنین برخی از مدل‌های دستگیره الکترونیکی سامسونگ مانند SHS-G510 را می‌توان بر روی درب شیشه‌ای فروشگاه‌ها نصب نمود.

ویژگی‌‎های امنیتی دستگیره الکترونیکی سامسونگ

همان‌طور که بیان شد دستگیره سامسونگ دارای امنیت بسیار بالایی است که آن‌ را در کنار نام‌های بزرگ این صنعت مانند یال قرار داده است. ویژگی‌هایی مانند قفل کودک و سیستم امنیت خروج، از کودکان شما محافظت خواهد نمود. آلارم هشدار حوادث امنیتی، از دسترسی افراد ناشناس به قفل و بروز حوادث طبیعی مانند آتش‌سوزی جلوگیری به عمل می‌آورد. این ویژگی‌ها ضمن حفظ حریم خصوصی شما و اعضای خانواده، امنیت درب ورودی را نیز افزایش می‎‌دهد.

انواع دستگیره الکترونیکی سامسونگ

روش‌های مختلفی برای دسته‌بندی مدل‌های مختلف دستگیره سامسونگ وجود دارد اما یکی از اصلی‌ترین و پرکاربردترین روش‌ها، دسته‌بندی آن‌ها بر اساس روش دسترسی می‌باشد که بیان‌گر طریقه کنترل این نوع قفل‌ها می‌باشد.

دستگیره الکترونیکی سامسونگ یکی از چندین مدل موجود در بازار است که از تنوع بسیار بالایی از لحاظ دسترسی برخوردار می‌باشد.

– دسترسی به دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط رمز

تمام مدل‌های دستگیره سامسونگ را می‌توان توسط وارد نمودن کد امنیتی (قفل رمزی) کنترل نمود. صفحه لمس این نوع قفل‌ها دارای حالت امنیتی در هنگام وارد نمودن رمز می‌باشد که از لو رفتن رمز جلوگیری می‌کند.

به دستگیره الکترونیکی سامسونگ می‌توان یک رمز عبور 4 الی 12 رقمی را معرفی کرد. هرچه تعداد ارقام رمز عبور بیشتر باشد امنیت رمز شما بالاتر می‌رود.

کنترل قفل و دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط رمز

– دسترسی به دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط کارت

یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای اماکن اداری و تجاری، دسترسی به قفل توسط کارت می‌باشد. به این ترتیب پرسنل تنها با استفاده از کارت شناسایی خود می‌توانند به درب دسترسی پیدا کنند. کارت‌ها می‌تواند از نوع KEY TAG ،SMART CARD، کارت RF بزرگ و حتی کارت‌های مترو باشد.

از پرفروش‌ترین مدل‌های کارتی دستگیره سامسونگ می‌توان به P820 ،H620 و DS700 اشاره نمود.

دسترسی توسط کارت به دستگیره الکترونیکی سامسونگ

 

– دسترسی به دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط اثر انگشت

شاید یکی از امن‌ترین روش‌های دسترسی به دستگیره سامسونگ، شناسایی اثر انگشت باشد که با وجود به‌کار رفتن سیستم بیومتریک در سنسور اثر انگشت، غیرقابل هک می‌باشد. دسترسی به مدل اثر انگشتی دستگیره سامسونگ بسیار راحت است و نیازی به حمل کارت یا کلید و به خاطر سپردن رمز ندارد. به این نوع قفل‌ها می‌توان تا 100 عدد اثر انگشت را معرفی نمود.

از پر فروش‌ترین مدل‌های اثر انگشتی می‌توان به H700 اشاره نمود.

دستگیره الکترونیکی - دسترسی به قفل سامسونگ توسط اثر انگشت

– دسترسی چندگانه به دستگیره الکترونیکی سامسونگ

از جدیدترین مدل‌های دستگیره سامسونگ می‌توان به P930 و P728 اشاره کرد که می‌توان آن‌ها را توسط تمامی روش‌های دسترسی، کنترل نمود. شما می‌توانید براساس شیوه زندگی اعضای خانواده، روش مناسب دسترسی به این نوع دستگیره سامسونگ را انتخاب نمایید.

دستگیره الکترونیکی و دسترسی چندگانه به قفل سامسونگ

– دسترسی به دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط کلید

گاهی اوقات به دلیل تمام شدن انرژی باتری‌ها یا فراموش کردن رمز و یا گم نمودن کارت، چاره‌ای جز استفاده از کلیدهای اضطراری ندارید. به همین دلیل پیشنهاد می‌گردد، این کلیدها در جای امن و بیرون از منزل نگه‌داری شود.

– دسترسی به دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط ارتباط بلوتوثی

برخی از مدل‌های دستگیره سامسونگ مانند P930 و DS700 را می‌توان توسط فناوری‌های مجهز به بلوتوث مانند تلفن همراه و یا ساعت‌های هوشمند کنترل نمود. به ‌این ترتیب با فشردن یک دکمه بر روی تلفن همراه، می‌توان درب را باز کرد.

دستگیره الکترونیکی - کنترل از راه دور قفل سامسونگ توسط موبایل

مدل‌های جدید قفل سامسونگ با دستگیره الکترونیکی PULL-PUSH

دستگیره PULL-PUSH و یا دستگیره خلبانی بر خلاف دستگیره‌های معمولی در دو مرحله باعث باز شدن درب می‌گردد. تنها کافی است با فشار دادن دستگیره به سمت داخل، درب را باز نمایید. P930 و P728  از مدل‌های قفل سامسونگ با دستگیره PULL-PUSH می‌باشند.

دستگیره الکترونیکی - قفل سامسونگ با دستگیره خلبانی

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات قفل دیجیتال پیج اینستاگرام کارن را دنبال نمایید.