آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13

دستگیره الکترونیکی سامسونگ ، اعجوبه ای در صنعت قفل

دستگیره الکترونیکی سامسونگ ، اعجوبه ای در صنعت قفل

دستگیره الکترونیکی سامسونگ

چندین دهه است که برند سامسونگ (Samsung)، نه تنها در کشور کره جنوبی بلکه در سراسر جهان به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان لوازم الکترونیکی و هوشمند شناخته می شود. این شرکت در بازار دستگیره الکترونیکی نیز حرکت های بزرگی را انجام داده است.

مدل های مختلف دستگیره سامسونگ دارای استانداردهای بین المللی طراحی و امنیت می باشند که این امر استقبال از این محصولات را روز به روز افزایش می دهد. کیفیت تولید این نوع قفل ها شما را به یاد گوشی های هوشمند سامسونگ خواهد انداخت:

در عین زیبایی دارای امنیت بسیار بالایی می باشند.

روش های دسترسی به قفل Samsung

مدل های مختلف دستگیره الکترونیکی سامسونگ را می توان توسط روش های مختلفی کنترل نمود. از کلیدهای اضطراری گرفته که به روش سنتی می توان درب را باز نمود تا روش های پیشرفته ای مانند شناسایی رمز، کارت و اثر انگشت که دسترسی امن و بدون کلید را در اختیار کاربران قرار می دهد.

دسترسی به قفل samsung توسط رمز، کارت، اثر انگشت، کلید و تلفن همراه

همچنین با استفاده از فناوری های بلوتوث دار می توان برخی از مدل های دستگیره سامسونگ را از راه دور کنترل نمود. این نوع قفل ها قابلیت اضافه شدن ریموت کنترل را نیز دارند که از راه دور می توان درب را باز و بسته نمود. روش دیگری که برای دسترسی امن به قفل استفاده می شود، ورودی دوبل رمز و کارت و یا رمز و اثر انگشت می باشد.

نصب قفل Samsung

نصب دستگیره الکترونیکی سامسونگ بسیار راحت و ساده است. پس از ایجاد سوراخ های استاندارد با استفاده از شابلون نصب، بدنه داخلی، بدنه خارجی و مغزی را توسط کابل به هم متصل کرده و آن ها را به درب پیچ می کنیم.

نصب قفل samsung

انرژی قفل Samsung

انرژی مورد نیاز تمامی مدل های دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط 4 عدد باتری قلمی AA تامین می گردد. همچنین در صورت اتمام باتری ها می توان از منبع تغذیه اضطراری برای تامین انرژی دستگیره سامسونگ استفاده نمود.

انرژی قفل samsung

کاربردهای مختلف قفل Samsung

دستگیره سامسونگ بیشتر برای محافظت از درب ورودی ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. اما برخی از ویژگی های منحصر به فرد آن مانند قفل اتوماتیک و کنترل از راه دور توسط ریموت، آن را به گزینه ای بسیار مناسب برای مصارف اداری و تجاری تبدیل نموده است. همچنین برخی از مدل های دستگیره الکترونیکی سامسونگ مانند SHS-G510 را می توان بر روی درب شیشه ای فروشگاه ها نصب نمود.

ویژگی های امنیتی دستگیره الکترونیکی سامسونگ

همانطور که بیان شد دستگیره الکترونیکی سامسونگ دارای امنیت بسیار بالا است که آن را در کنار نام های بزرگ این صنعت مانند یال قرار داده است. ویژگی هایی مانند قفل کودک و سیستم امنیت خروج، از کودکان شما محافظت خواهد نمود.

آلارم هشدار حوادث امنیتی، از دسترسی افراد ناشناس به قفل و بروز حوادث طبیعی مانند آتش سوزی جلوگیری به عمل می آورد. این ویژگی ها ضمن حفظ حریم خصوصی شما و اعضای خانواده، امنیت درب ورودی را نیز افزایش می دهد.

انواع دستگیره الکترونیکی سامسونگ

روش های مختلفی برای دسته بندی مدل های مختلف دستگیره الکترونیکی سامسونگ وجود دارد اما یکی از اصلی ترین و پرکاربردترین روش ها، دسته بندی آن ها بر اساس روش دسترسی می باشد که بیان گر طریقه کنترل این نوع قفل ها می باشد.

دستگیره سامسونگ یکی از چندین مدل موجود در بازار می باشد که از تنوع بسیار بالایی از لحاظ دسترسی برخوردار است.

– دسترسی به دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط رمز

تمام مدل های دستگیره الکترونیکی سامسونگ را می توان توسط وارد نمودن کد امنیتی کنترل نمود. صفحه لمس این نوع قفل ها دارای حالت امنیتی در هنگام وارد نمودن رمز می باشد که از لو رفتن رمز جلوگیری می کند.

کنترل قفل سامسونگ توسط رمز
به دستگیره سامسونگ می توان یک رمز عبور 4 الی 12 رقمی را معرفی کرد.

– دسترسی به دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط کارت

یکی از گزینه های بسیار مناسب برای اماکن اداری و تجاری، دسترسی به قفل توسط کارت می باشد. به این ترتیب پرسنل تنها با استفاده از کارت شناسایی خود می توانند به درب دسترسی پیدا کنند. کارت ها می تواند از نوع KEY TAG، SMART CARD، کارت RF بزرگ و حتی کارت های متور باشد.

دسترسی توسط کارت به قفل سامسونگ

از پرفروش ترین مدل های کارتی دستگیره سامسونگ می توان به P820، H620 و DS700 اشاره نمود.

– دسترسی به دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط اثر انگشت

شاید یکی از امن ترین روش های دسترسی به دستگیره الکترونیکی سامسونگ ، شناسایی اثر انگشت باشد که با وجود به کار رفتن سیستم بیومتریک در سنسور اثر انگشت، غیر قابل هک می باشد. دسترسی به مدل اثر انگشتی دستگیره سامسونگ بسیار راحت است و نیازی به حمل کارت یا کلید و به خاطر سپردن رمز نمی باشد.

دسترسی به قفل سامسونگ توسط اثر انگشت
به این نوع قفل ها می توان تا 100 عدد اثر انگشت را معرفی نمود.

از پرفروش ترین مدل های اثر انگشتی می توان به H700 اشاره نمود.

– دسترسی چندگانه به دستگیره الکترونیکی سامسونگ

از جدیدترین مدل های دستگیره الکترونیکی سامسونگ می توان به P920 و P950 اشاره نمود که می توان آن ها را توسط تمامی روش های دسترسی، کنترل نمود. شما می توانید بر اساس شیوه زندگی اعضای خانواده، روش مناسب دسترسی به این نوع دستگیره سامسونگ را انتخاب نمایید.

دسترسی چندگانه به قفل سامسونگ

– دسترسی به دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط کلید

گاهی اوقات به دلیل تمام شدن انرژی باتری ها و فراموش کردن رمز یا گم نمودن کارت، چاره ای جز استفاده از کلیدهای اضطراری ندارید. به همین دلیل پیشنهاد می گردد، این کلیدها در جای امن و بیرون از منزل نگهداری شود.

– دسترسی به دستگیره الکترونیکی سامسونگ توسط ارتباط بلوتوثی

برخی از مدل های دستگیره سامسونگ مانند P920 و DS700 را می توان توسط فناوری های مجهز به بلوتوث مانند تلفن همراه و یا ساعت های هوشمند کنترل نمود. به این ترتیب با فشردن یک دکمه بر روی تلفن همراه، می توان درب را باز نمود.

کنترل از راه دور قفل سامسونگ توسط موبایل

مدل های جدید قفل سامسونگ با دستگیره PULL-PUSH

دستگیره PULL-PUSH و یا دستگیره خلبانی بر خلاف دستگیره های معمولی در دو مرحله باعث باز شدن درب می گردد؛ تنها کافی است با فشار دادن دستگیره به سمت داخل، درب را باز نمایید. P920 و P950  از مدل های قفل سامسونگ با دستگیره PULL-PUSH می باشند.

قفل سامسونگ با دستگیره خلبانی

مدل های صادراتی دستگیره الکترونیکی سامسونگ ، در خارج از کشور کره جنوبی تولید و در کشورهای اطراف مانند چین و سنگاپور مورد استفاده قرار می گیرند که از کیفیت پایین تری و تنوع کمتری نسبت به تولیدات داخلی کره برخوردار می باشند. مشخصه بارز مدل های صادراتی دستگیره سامسونگ، انگلیسی یا چینی بودن زبان آن ها می باشند؛ این در حالی است که تولیدات داخلی سامسونگ دارای زبان کره ایمی باشند.

ثبت یک دیدگاه