آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

دریافت کاتالوگ قفل دیجیتال

دریافت کاتالوگ قفل دیجیتال

کاتالوگ قفل دیجیتال

در این قسمت سعی می شود تا کاتالوگ قفل دیجیتال در برندهای مختلف در اختیار مشتریان عزیز قرار گیرد تا به راحتی بتوانند با این محصولات آشنا شوند. امید است با دریافت و مطالعه کاتالوگ قفل های دیجیتال این شرکت، با این محصولات بیشتر آشنا شده و با خرید آگاهانه و مطابق نیازهای شما، امنیت، آسایش و راحتی را به محل کار و یا زندگی خود هدیه نمایید. در ادامه و در هر بخش توضیح مختصری در رابطه با برندهای مربوطه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

کاتالوگ دیجیتال قفل یال (YALE)

برند یال تحت لیسانس اسا ابلوی یکی از قدیمی ترین برندهای بین المللی در جهان و شناخته شده ترین نام در صنعت قفل می باشد. تاریخچه قفل دیجیتال یال شامل نو آوری های بزرگی است که نه تنها پیشرفت یال، بلکه پیشرفت کل صنعت قفل و یراق را نشان می دهد. این شرکت با داشتن قفل های دیجیتال با امنیت بسیار بالا، یکی از برترین و پرفروش ترین برندهای تولید قفل الکترونیکی در جهان می باشد.

لازم به ذکر است شرکت کارن به عنوان تنها نماینده انحصاری این قفل یال در ایران، محصولات با کیفیت به همراه خدمات پس از فروش استثنایی این شرکت را در اختیار مشتریان عزیز در سراسر ایران قرار می دهد.

کاتالوگ قفل دیجیتال سامسونگ (SAMSUNG)

برند سامسونگ برترین و پرفروش ترین برند کره ای در جهان می باشد که به دلیل طراحی بسیار زیبا و جذاب و همچنین کسب استانداردها و جوایز بین المللی در زمینه ویژگی های فنی و امنیتی، از جایگاه ویژه ای در میان مشتریان جهت حفاظت از درب ورودی ساختمان برخوردار می باشد.

کاتالوگ قفل دیجیتال گیت من (GATEMAN)

برند گیت من تحت لیسانس یال-اسا ابلوی به مانند برند سامسونگ یکی از برترین محصولات کره ای در سطح جهان می باشد. این برند برای چهارمین بار از سال 2005 به عنوان بهترین محصول جهانی تولید شده در کره انتخاب شده است. در حال حاضر این محصول با نام تجاری iRevo GATEMAN نیمی از بازار کشور کره جنوبی را از آن خود نموده است. از ویژگی های بارز این محصولات کنترل از راه دور با گوشی هوشمند و نیز استفاده از رمز مادر یا رمز admin می باشد.

کاتالوگ قفل اچ گنگ (H-GANG)

یکی دیگر از برندهای با کیفیت کره ای در زمینه تولید قفل های دیجیتال ، H-GANG می باشد که سطح جدیدی از امنیت و طراحی را در اختیار مشتریان خود در سراسر جهان قرار می دهد. ارائه روش های جدید شناسایی اثر انگشت از مهمترین ویژگی های این برند کره ای می باشد.

کاتالوگ قفل دیجیتال اورنت (EVERNET)

این شرکت با توجه به ارائه محصولات با کیفیت با قیمت بسیار مناسب و همچنین جلب رضایت کامل مشتری و ارائه خدمات پس از فروش استثنایی، در میان مشتریان کره ای و حتی سایر کشورهای همسایه و ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

لازم به ذکر در مدل LH2100 این برند مشخصات تماس گروه بازرگانی کارن بر روی آن هک شده است که نشان دهنده جهانی شدن شرکت کارن می باشد.

کاتالوگ قفل هایوان (HIONE)

اگرچه این برند به مانند برندهای کره ای سامسونگ و گیت من در جهان معروف نمی باشد اما برخی از محصولات آن مانند H7090 از لحاظ کیفیت تولید و ویژگی های فنی قابل قیاس با محصولات مشابه آن در برند سامسونگ و گیت من می باشد. از مهمترین ویژگی این مدل دستگیره جدید PULL-PUSH می باشد.

همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه به کانال تلگرامی شرکت کارن با آدرس irankaren@ کاتالوگ قفل های دیجیتال شرکت کارن را دریافت نمایید.