آیا از ویژگی های مهم لوکس ترین دستگیره هوشمند مطلع هستید؟ ما در زندگی روزمره دستگیره های متفاوتی را مشاهده کرده ایم اما برخی از مدل ها بسیار لوکس طراحی شده اند. به خصوص مدل های کارتی که این روزها برای هتل ها یک عملکرد بی نظیر محسوب می شوند و ساختار حرفه ای و خاصی دارند. این دستگیره ها در آپارتمان ها و شرکت ها و اداره ها به بهترین نحو اجرا می شوند. اما دلیل محبوبیت لوکس ترین دستگیره هوشمند چیست؟

دستگیره های هوشمند دارای برد الکترونیکی هستند. وجود این برد سبب می شود که قابلیت های مختلفی برای دستگیره اجرا شود. مثلاً ورود با کارت و رمز و اثر انگشت برای این دستگیره ها یک امر اصولی است. سیستم کنترل از راه دور نیز برای دستگیره ها دیده می شود. یک سری قابلیت های امنیتی دیگر نیز وجود دارد که برای لوکس ترین دستگیره هوشمند وجود دارد. به طور کلی این دستگیره ها از نظر مدل و ساختار بسیار مورد تایید قرار گرفته اند.

لوکس ترین دستگیره هوشمند از نظر نوع

به طور کلی لوکس ترین دستگیره هوشمند به دو سبک دیجیتال و کارتی دسته بندی می شود. البته مدل کارتی نیز در لیست دستگیره های هوشمند قرار دارند. مدل های دیجیتال برای آپارتمان ها و خانه ها طراحی شده اند و معمولاً به شکل چند منظوره هستند. مثلاً قابلیت ورود با کارت و رمز و اثر انگشت برای این دستگیره ها دیده می شود. البته یک سری قابلیت های دیگر نیز وجود دارد که بر اساس موقعیت دستگیره سنجیده می شود.

دستگیره های کارتی و هتلی برای هتلداران و مسافرخانه ها مناسب هستند. برای این دستگیره ها از قفل های شب بند استفاده شده است و می توانند تا 1000 عدد کارت را پشتیبانی نمایند. در این دستگیره ها مدل های خاصی وجود دارد که برای شرکت ها و اداره ها طراحی شده است.

لوکس ترین دستگیره هوشمند از نظر نوع

امکانات بی نظیر لوکس ترین دستگیره هوشمند

لوکس ترین دستگیره هوشمند دارای طراحی ضد رطوبت است. شما این شرایط را دارید که ادمین و کاربرانی در تعداد بالا برای این دستگیره ها تعریف کنید. همینطور شرایط اتصال به اینترنت و موبایل برای این دستگیره ها وجود دارد. لوکس ترین دستگیره هوشمند دارای حالت پرایوت است به طوری که شرایط خاصی را ایجاد می کند. روش های ورود برای لوکس ترین دستگیره هوشمند متنوع است و بر اساس سطح نیاز شما در نظر گرفته می شود. امنیت بالا مهمترین ویژگی برای این دستگیره ها محسوب می شود. این دستگیره ها دارای قابلیت های گزارش گیری دارند. طراحی لوکس ترین دستگیره هوشمند به قدری جذاب است که برای بانوان خوش سلیقه ایرانی یک عملکرد بی نظیر محسوب می شود. البته که این دستگیره ها از نظر ساختار بسیار ایده آل و درجه یک هستند.

امکانات بی نظیر لوکس ترین دستگیره هوشمند

 

روش ورود بهتر در لوکس ترین دستگیره هوشمند

روش های ورود برای دستگیره های هوشمند متفاوت است. یعنی حتی اگر کلید خود را فراموش کرده باشید، باز هم شرایط به شکلی خواهد بود که بتوانید با یکی از روش های کارت، رمز و یا اثر انگشت وارد منزل شوید. این ویژگی سبب می شود که دستگیره های هوشمند عملکرد بهتری داشته باشند و به شکل اصولی اجرا شوند. در این دستگیره ها معمولاً اجرای رمز و اثر انگشت بیشتر مورد تایید قرار گرفته است. دقت کنید که به طور کلی دستگیره های هوشمند از نظر نوع اجرایی بسیار عالی هستند و سطح اجرای بی نظیری برای آنها گزارش می شود.

لوکس ترین دستگیره هوشمند

قابلیت passage mode چیست؟

این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا بدون اینکه نیاز به رمز یا کارت و یا اثر انگشت داشته باشید وارد منزل شوید. به طور کلی این قابلیت در لوکس ترین دستگیره هوشمند برای زمانی مناسب است که تردد زیاد است مثلاً زمانی که تعداد مهمان ها زیاد است دیگر نیازی به رمز یا کارت و اثر انگشت نخواهد بود و قفل در وضعیت عادی قرار می گیرد.

حالت شب بند در لوکس ترین دستگیره هوشمند

حالت شب بند یا پرایوت در دستگیره های هوشمند بر اساس سطح نیاز خودتان سنجیده می شود. یعنی هیچ کس چه با  کارت و چه با رمز و اثر انگشت اجازه ورود ندارد مگر اینکه خودتان این حالت را خاموش کنید. این حالت به طور کلی بر اساس موقعیت اجرایی دستگیره ها سنجیده می شود و ساختار کاملاً ایده آلی دارد. دقت کنید که حالت شب بند می توانند در بسیاری از شرایط مورد استفاده قرار بگیرد و بسیار عملکرد درستی دارد.

اتصال به اینترنت و موبایل توسط دستگیره هوشمند

دستگیره های هوشمند به صورتی طراحی شده اند که شرایط اتصال به موبایل را دارند. یعنی از راه دور می توانند موقعیت و شرایط خاص را در نظر بگیرند. شما در مسافرت یا محل کار خود می توانید از وضعیت داخلی منزل اطلاعات کافی کسب کنید. از یاد نبرید که جنس به کار رفته در ساخت این دستگیره ها نیز بسیار عالی است و حتی با گذر زمان نیز مشکلی ایجاد نمی شود. این دستگیره ها سبب افزایش استحکام شده و در طولانی مدت بهترین شرایط را ایجاد می کند. دستگیره های هوشمند ضد رطوبت هستند یعنی به سادگی در آب و هوای شرجی نیز مورد استفاده قرار می گیرند و جنس به کار رفته برای این دستگیره ها نیز کاملاً خاص و اصولی است. این دستگیره ها از نظر ساختار بسیار عالی و درجه یک هستند. استحکام بالا برای این دستگیره ها می تواند یک عملکرد خوب باشد.

نتیجه گیری

به طور کلی دستگیره های هوشمند هم ساختار مخصوصی دارند و هم از نظر عملکرد بسیار ایمن و درجه یک هستند. این دستگیره ها می توانند بر اساس مدل و طرحی که دارند دسته بندی شوند. افزایش استحکام یکی از مهمترین عملکرد های دستگیره های هوشمند محسوب می شوند. در طولانی مدت می توان گفت که این دستگیره ها دارای ساختار مخصوص و درجه یکی هستند که سبب می شود تا بتوانید شرایط را به طور دقیق ارزیابی کنید. البته که خرید این محصول با بهترین امکانات همراه است و مشکلی در خرید دیده نمی شود. خرید به واسطه موقعیت اجرایی شما با طرح تخفیف نیز همراه است. نوع تخفیف نیز به صورت دوره ای مشخص می شود.

امتیازدهی