آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

خدمات و پشتیبانی قفل الکترونیکی شرکت کارن

خدمات و پشتیبانی قفل الکترونیکی شرکت کارن

خدمات و پشتیبانی فنی قفل الکترونیکی شرکت کارن

توجه اسـاسی به نیـازهای مشتریـان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهـایت جـلب خشنودی مشتریان از همان ابتدای فعالیت شرکت کارن در دستور کار مدیران و کارکنان این شرکت‌ قرار گرفته است. به همین خاطر است که عزم سازمانی نظام‌ یافته‌ای برای افزایش روزافزون میزان خشنودی مشتریان در سطح گروه وجود دارد که توانسته است با برنامه‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن و همچنین خدمات استثنایی پس از فروش قفل الکترونیکی شرکت کارن ، نتایج درخشانی به بارآورد.

خدمات و پشتیبانی قفل الکترونیکی شرکت کارن

پشتیبانی 24 ساعته و شبانه روز

گروه بازرگانی کارن برای ارائه ی خدمات و پشتیبانی فنی هرچه بهتر از بهترین و زبده‌ ترین کارشناسان و متخصصان و نمایندگان استانی درسطح کشور یاری گرفته است تا بتواند این سرویس را با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارائه کند. همچنین شایان ذکر است این شرکت شرایطی را فراهم نموده است تا خدمات و پشتیبانی فنی 24 ساعته قفل الکترونیکی را به صورت کارآمد و در کلیه‌ی روزهای سال به مشتریان خود ارائه نماید.

هم‌اکنون، تیم خدمات و پشتیبانی فنی 24 ساعته گروه بازرگانی کارن آمـاده‌ی پاسخ‌ گـوی نیازها و مشکلات کاربران است. مشتریان می‌توانند در ساعت‌های اداری با بخش پشتیبانی شرکت تماس گرفته و همچنین در طول شبانه‌ روز و در تمام روزهای سال از طریق شماره های همراه با بخش خدمات و پشتیبانی فنی 24 ساعته قفل الکترونیکی گروه بازرگانی کارن تماس بگیرند و نیازها و مشکلات خود را با تیم فنی این شرکت مطرح سازند.

تماس با ما

بی‌گـمان مشکلات و مسائل مطرح شده از سوی مشتریان بی‌درنگ پی‌گیری و در سریع ترین زمان ممکن و در هر جای ایران توسط متخصصان و مشاوران این شرکت برطرف خواهد شد. تمام تلاش این شرکت جلب رضایت حداکثری شما عزیزان می باشد.

پاسخگوی شبانه روزی جهت خدمات و پشتیبانی فنی 24 ساعته قفل الکترونیکی گروه بازرگانی کارن : 09372276014

تماس با مشاوران فروش جهت آشنایی بیشتر با محصولات شرکت کارن : 88202561-88202562

گذاشتن نظر