خانه هوشمند، هدیه روز ولنتاین

روز ولنتاین به سرعت در حال نزدیک شدن است و تهیه یک هدیه با ارزش و خاص برای کسی که دوستش دارید، بسیار سخت می‌باشد. معمولا در این روز افراد هدیه‌هایی مانند: گل، شکلات، دعوت به یک شام رمانتیک و … را برای خوشحال کردن طرف مقابل در نظر می‌گیرند. اما بهتر نیست این چالش عاشقانه سالانه را با یک هدیه خاص و متفاوت به پایان برسانید؟ هدیه‌ای مناسب با روز ولنتاین در قرن 21‌ام! بنابراین ما پیشنهاد می‌کنیم تا عشق خود را در این روز با فناوری‌های خانه هوشمند سورپرایز نمایید.

البته شما در حال حاضر تعجب می‌کنید که فناوری‌های خانه هوشمند چگونه می‌توانند یک هدیه عاشقانه و رمانتیک به حساب آیند. تنها کمی اعتماد به سیستم‌های خانه هوشمند و خلاقیت لازم است تا وجه عاشقانه آن‌ها را کشف نمایید. با دقت بسیار زیاد این مقاله را بخوانید و برای خوشحال کردن عشق خود به آن عمل کنید.

فناوری‌های خانه هوشمند که در روز ولنتاین می‌توان هدیه داد!!!!!

– هاب خانه هوشمند، هدیه‌ای متفاوت برای روز ولنتاین

هاب، تکنولوژی کنترل از راه دور وسایل

بسیاری از هدایای روز ولنتاین برای ایجاد آرامش و راحتی شخص مورد علاقه‌ی ما می‌باشد که نشان از دوست داشتن و ابراز علاقه شدید است. مانند: دمپایی راحتی، لباس‌های لوکس، آوردن صبحانه در رختخواب و … اما چه چیزی می‌تواند به اندازه کنترل کل خانه توسط گوشی هوشمند لذت بخش باشد.

هر آن‌چه یک شخص در روز ولنتاین آرزو دارد را می‌توان در هاب خانه هوشمند یافت. وسیله‌ای که شخص مورد علاقه ما، با استفاده از آن و تنها با فشار دادن نوک انگشتش بر روی گوشی هوشمند، قادر به کنترل چراغ‌ها، لوازم الکترونیکی، لوازم صوتی و تصویری و … می‌باشد. از سیستم‌های شناخته شده خانه هوشمند می‌توان به SmartThings سامسونگ و Wink Hub اشاره نمود.

– آمازون اکو یا HomePod اپل، با صدای عشقتان خانه را کنترل نمایید!

آمازون اکو یا Home Pod اپل، کنترل صوتی وسایل

نیاز به هیچ صفحه نمایش خسته کننده‌ای برای پادشاه یا ملکه زندگیتان نیست! چیزی بهتر از یک محافظ و همراه کننده شخصی برای کمک به عشقتان در زندگی وجود ندارد. آمازون اکو و HomePod اپل را به شخص مورد علاقه خود هدیه دهید تا علاوه بر داشتن یک محافظ شخصی، تنها با دستورات صوتی خانه هوشمند خود را کنترل نماید. الکسا (آمازون) و سیری (اپل) در این راه به شریک زندگیتان کمک می‌نماید.

– لامپ‌های خانه هوشمند، هدیه رمانتیک برای روز ولنتاین

قفل دیجیتال

بله درست است! لذت بخش‌ترین لحظه، دیدن چهره شخص مورد علاقه‌تان هنگام باز کردن کادوی روز ولنتاین می‌باشد. اما دیدن لامپ هوشمند در جعبه ایده مناسبی نیست و ممکن است او را کمی متعجب کند. بنابراین ما پیشنهاد می‌کنیم تا لامپ‌ها را نصب و محیط منزل خود را برای یک شب عاشقانه آماده نمایید.

برای مثال می‌توانید با برنامه‌ریزی این لامپ در کنار فناوری‌های صوتی خانه هوشمند (آمازون الکسا و سیری)، منزل را برای شریک زندگی خود آماده و با گفتن یک جمله عاشقانه، لامپ‌ها را برای داشتن یک شب رمانتیک روشن نمایید. برای این کار پیشنهاد می‌گردد تا از لامپ‌های هوشمند Philips برای داشتن یک روز ولنتاین منحصر به‌فرد استفاده نمایید.

– پلاگین‌های خانه هوشمند، با عطر غذا عشق خود را در روز ولنتاین سورپرایز کنید!

فناوری های خانه هوشمند ، بهترین هدیه برای روز ولنتاین

آن‌چه که برای لامپ‌های خانه هوشمند بیان شد در مورد پلاگین‌ها نیز صادق می‌باشد. در حالی که در تخت خود هستید می‌توانید تمام وسایل برقی متصل به پلاگین را از راه دور کنترل نمایید. می‌توان قهوه‌ساز را روشن نمود. فر را برای پخت کیک کنترل نمود و یا آماده کردن یک صبحانه دلپذیر در حالی که با عشقتان در تخت خواب هستید! مطمئن باشید عطر غذا پادشاه و یا ملکه زندگیتان را در داخل تخت سورپرایز می‌نماید. TP-Link و iHome از جمله پلاگین‌های خانه هوشمند می‌باشند که با استفاده از آن‌ها در روز ولنتاین می‌توانید روز خاطره انگیز و رمانتیکی را رقم بزنید.

– قفل دیجیتال، هدیه‌ای ارزشمند برای کسی که دوستش دارید

فناوری های خانه هوشمند ، بهترین هدیه برای روز ولنتاین

شریک زندگیتان با داشتن امنیت در کنار شما، احساس آرامش بسیار زیادی خواهد داشت. بنابراین تامین امنیت شخص مورد علاقه‌تان نشان‌دهنده علاقه و دوست داشتن بسیار زیاد آن شخص می‌باشد. وقتی شریک زندگیتان در خانه تنها باشد، همواره نگران امنیت او می‌باشید. درب ورودی اولین جایی است که باعث نگرانی شما می‌گردد. قفل دیجیتال به‌عنوان بخشی از تجهیزات خانه هوشمند می‌تواند بهترین هدیه برای روز ولنتاین باشد. این هدیه می‌تواند امنیت فرد مورد علاقه شما را تامین و آرامش و راحتی در زندگی را برای او فراهم آورد. این هدیه نشان دهنده مهم بودن و دوست داشتن زیاد پادشاه یا ملکه زندگیتان می‌باشد. از برترین برندهای قفل دیجیتال می‌توان به یال، سامسونگ، August و Kwikset اشاره نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از اینستاگرام ما دیدن نمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی