قفل دیجیتال کره ای سامسونگ SHP-DP920

با پیشرفت تکنولوژی، شرکت سامسونگ نیز روز به روز در حال پیشرفت و به روزرسانی محصولات هوشمند و الکترونیکی خود می باشد. قفل های دیجیتال این شرکت کره ای نیز پیشرفت چشمگیری داشته اند به طوری که در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین و پرفروش ترین برندهای قفل در جهان شناخته شده است. جدیدترین قفل های دیجیتال سامسونگ به گونه ای طراحی شده اند که امنیت و راحتی شما را چندین برابر می نمایند. یکی از این قفل ها، SHP-DP920 می باشد که زیبایی، راحتی و امنیت را در کنار هم برای شما فراهم می آورد.

ویژگی های قفل دیجیتال کره ای P920 سامسونگ

یکی از ویژگی های قفل سامسونگ  SHP-DP920 ، اضافه شدن به سیستم هوشمندسازی منازل می باشد. این نوع قفل به وسیله پروتکل Z-Wave و به صورت بی سیم می تواند با سیستم های هوشمندسازی ادغام شود. ویژگی های امنیتی قفل دیجیتال کره ای P920 نیز بسیار بی نظیر می باشد به طوری که مانند یک نگهبان از خانه و اموال ارزشمند شما محافظت می کند. آلارم هشدار نفوذ غیر مجاز، سیستم اعلان حریق، سیستم حریم خصوصی، سیستم امنیت خروج و … از ویژگی های امنیتی این محصول فوق العاده سامسونگ به حساب می آید.

جدیدترین قفل دیجیتال کره ای سامسونگ

طراحی بسیار زیبا و جذاب

منحنی های موجود بر روی بدنه و دستگیره و ترکیب رنگ فوق العاده این نوع قفل ، حس زیبایی شناسی فوق العاده ای را به آن بخشیده است، به طوری که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می نماید. استفاده از نسل جدید دستگیره های PULL-PUSH نیز این ترکیب فوق العاده را کامل می نماید.

جدیدترین قفل دیجیتال کره ای سامسونگ

روش های دسترسی به قفل دیجیتال کره ای P920

این مدل قفل دارای دو عدد کارت KEY TAG می‌باشد که تا ۲۰ عدد کارت را می‌توانید به آن شناسایی کنید. به قفل P920 می توان یک رمز بین ۴ تا ۱۲ رقم و نیز 100 اثر انگشت را شناسایی کرد (قابلیت روشن شدن صفحه کلید با صدا یا بدون صدا). همچنین در صورت غیرفعال شدن قفل می توان توسط کلیدهای اضطراری به P920 دسترسی یافت و درب ورودی را باز نمود. این تنوع در دسترسی این نوع قفل را به گزینه ای بسیار مناسب برای کنترل دسترسی درب های ورودی تبدیل نموده است.

دیدترین قفل دیجیتال کره ای سامسونگ

برای اطلاعات بیشتر در مورد فروش، نصب و خدمات پس از فروش قفل دیجیتال سامسونگ می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید.