آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

چرا باید قفل دیجیتالی درب را جایگزین قفل های قدیمی و معمولی نمود؟

چرا باید قفل دیجیتال را جایگزین قفل های قدیمی و معمولی نمود؟

قفل دیجیتالی درب

قفل دیجیتالی درب وسیله ای است که می توان آن را توسط رمز، کارت، اثر انگشت و یا سیستم های مجهز به بلوتوث و WiFi کنترل نمود. جایگزینی قفل های معمولی با قفل های دیجیتال باعث ارتقای امنیت، راحتی و زیبایی محل زندگی می شود. با استفاده از این نوع قفل ها دیگر نیازی به حمل و استفاده از کلیدهای مکانیکی نمی باشد. نگرانی بابت پشت درب ماندن کودک دلبندتان و یا دوستان و آشنایان برای همیشه از بین می رود.

به سادگی و تنها با وارد نمودن رمز و یا شناسایی کارت و اثر انگشت می توان درب را یاز نمود. پس از بسته شدن درب، قفل های دیجیتال به صورت اتوماتیک قفل می گردند. همه این ویژگی ها تنها بخشی از ده ها ویژگی این نوع قفل ها می باشد که زندگی آرام و امن را برای کاربران فراهم می کند.

در این مقاله به برخی از ویژگی های مهم قفل دیجیتالی درب که آن را به گزینه مناسبی برای نصب بر روی درب های ورودی تبدیل می کند، می پردازیم.

باز نمودن قفل دیجیتالی درب از راه دور

تصور کنید دوستان و آشنایان شما از یک سفر طولانی و برای دیدن شما آمده اند. اما شما در منزل حضور ندارید. شاید برای کاری از کشور خارج شده اید. چه اتفاق ناراحت کننده ای… اما نگران نباشید! قفل های دیجیتال این ویژگی را دارد که توسط گوشی هوشمند از هر جای دنیا بتوان آن را کنترل و درب را باز و بسته نمود.

چرا باید قفل دیجیتال را جایگزین قفل های قدیمی و معمولی نمود؟

ثبت ورود و خروج

گاهی اوقات لازم است بنا به دلایلی ورود و خروج خانه را کنترل نمود. به عنوان مثال کنترل ساعت ورود و خروج فرزندتان در روزهایی که به مدرسه می رود. به این ترتیب از تاخیر ورود و خروج فرزند خود کاملا مطلع می شوید. قفل دیجیتالی درب دارای ویژگی ثبت ورود و خروج می باشد. پس از هر بار ورود و خروج و باز و بسته نمودن درب، پیامی به تلفن همراه شما ارسال می گردد. بر اساس کد دسترسی و یا کلید دیجیتالی تعریف شده مشخص می گردد که چه کسی وارد منزل شده است. از اطلاعات ثبت شده بر اساس تاریخ و زمان مشخص نیز می توان در مواقع ضروری استفاده نمود.

چرا باید قفل دیجیتال را جایگزین قفل های قدیمی و معمولی نمود؟

متصل شدن قفل دیجیتالی درب به خانه هوشمند

یکی از ویژگی های منحصر به فرد قفل های دیجیتال اتصال آن ها به خانه هوشمند می باشد. توسط امکاناتی از جمله Z-Wave و یا ZigBee به راحتی می توان این نوع قفل ها را به سایر وسایل خانه هوشمند متصل نمود. به این ترتیب می توان شرایط گرمایشی و روشنایی خانه را با حالت های مختلف قفل درب ورودی مطابقت داد.

مجهز بودن قفل دیجیتالی درب به قفل اتوماتیک

در یک روز پر مشغله کاری فراموش می کنید درب را به صورت کامل ببندید. در این حالت و پس از بازگشت به منزل متوجه می شوید که سگ شما برای همیشه از منزل خارج شده است؛ وسایل با ارزش خانه شما به سرقت رفته است و یا حیوانات وحشی خانه شما را کاملا به هم ریخته اند. پس بهترین راه از بین بردن خطاهای انسانی در زندگی روزمره می باشد. قفل دیجیتالی درب این ویژگی را دارد که پس از بسته شدن به صورت اتوماتیک قفل شود. به این ترتیب پس از ترک خانه از بسته بودن درب اطمینان کامل خواهید داشت.

اطمینان و آسودگی خاطر

هنگامی که به یک سفر طولانی و دور می روید، امنیت خانه و درب ورودی همواره یکی از دغدغه های فکری شما می باشد که باعث می شود از سفر کاری و یا تفریحی خود لذت نبرید. قفل دیجیتالی درب با ویژگی هایی مانند کنترل از راه دور و قفل اتوماتیک این اطمینان و آسودگی خاطر را برای کاربران فراهم می آورد. همچنین به راحتی می توان توسط گوشی هوشمند تمامی عملیات مربوط به درب ورودی خانه را از راه دور کنترل و مدیریت نمود.

قفل دیجیتالی درب یک راه آسان و ارزان برای درک فناوری های هوشمند می باشد. این نوع قفل ها دیدگاه شما را از زندگی کاملا تغییر می دهد…

با قفل دیجیتالی درب از تعطیلات و امنیت اموال ارزشمند خود لذت ببرید…

گذاشتن نظر