چرا باید قفل دیجیتالی درب را جایگزین قفل‌های قدیمی و معمولی نمود؟

قفل دیجیتالی درب وسیله‌ای است که می‌توان آن‌را توسط رمز، کارت، اثر انگشت و یا سیستم‌های مجهز به بلوتوث و WiFi کنترل نمود. جایگزینی قفل‌های معمولی با قفل‌های دیجیتال باعث ارتقای امنیت، راحتی و زیبایی محل زندگی می‌شود. با استفاده از این نوع قفل‌ها دیگر نیازی به حمل و استفاده از کلیدهای مکانیکی نمی‌باشد. نگرانی بابت پشت درب ماندن کودک دلبندتان و یا دوستان و آشنایان برای همیشه از بین می‌رود.

به سادگی و تنها با وارد نمودن رمز و یا شناسایی کارت و اثر انگشت می‌توان درب را باز نمود. پس از بسته شدن درب، قفل‌ دیجیتال به صورت اتوماتیک قفل می‌گردند. همه این ویژگی‌ها تنها بخشی از ده‌ها ویژگی این نوع قفل‌ها می‌باشد که زندگی آرام و امن را برای کاربران فراهم می‌کند.

در این مقاله به برخی از ویژگی‌های مهم قفل دیجیتالی درب که آن‌را به گزینه مناسبی برای نصب بر روی درب‌های ورودی تبدیل می‌کند، می‌پردازیم.

باز نمودن قفل دیجیتالی درب از راه دور

تصور کنید دوستان و آشنایان شما از یک سفر طولانی و برای دیدن شما آمده‌اند. اما شما در منزل حضور ندارید. شاید برای کاری از کشور خارج شده‌اید. چه اتفاق ناراحت کننده‌ای… اما نگران نباشید! قفل‌های دیجیتال این ویژگی را دارد که توسط گوشی هوشمند از هر جای دنیا به‌توان آن‌را کنترل و درب را باز و بسته نمود.

چرا باید قفل دیجیتال را جایگزین قفل های قدیمی و معمولی نمود؟

ثبت ورود و خروج قفل دیجیتالی

گاهی اوقات لازم است بنا به دلایلی ورود و خروج خانه را کنترل نمود. به‌عنوان مثال کنترل ساعت ورود و خروج فرزندتان در روزهایی که به مدرسه می‌رود. به این ترتیب از تاخیر ورود و خروج فرزند خود کاملا مطلع می‌شوید. قفل دیجیتالی درب دارای ویژگی ثبت ورود و خروج می‌باشد. پس از هر بار ورود و خروج و باز و بسته نمودن درب، پیامی به تلفن همراه شما ارسال می‌گردد. بر اساس کد دسترسی و یا کلید دیجیتالی تعریف شده مشخص می‌گردد که چه کسی وارد منزل شده است. از اطلاعات ثبت شده بر اساس تاریخ و زمان مشخص نیز می‌توان در مواقع ضروری استفاده نمود.

چرا باید قفل دیجیتال را جایگزین قفل های قدیمی و معمولی نمود؟

متصل شدن قفل دیجیتالی درب به خانه هوشمند

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد قفل‌های دیجیتال اتصال آن‌ها به خانه هوشمند می‌باشد. توسط امکاناتی از جمله Z-Wave و یا ZigBee به‌راحتی می‌توان این نوع قفل‌ها را به سایر وسایل خانه هوشمند متصل نمود. به این ترتیب می‌توان شرایط گرمایشی و روشنایی خانه را با حالت‌های مختلف قفل درب ورودی مطابقت داد.

مجهز بودن قفل دیجیتالی درب به قفل اتوماتیک

در یک روز پر مشغله کاری فراموش می‌کنید درب را به صورت کامل ببندید. در این حالت و پس از بازگشت به منزل متوجه می‌شوید که سگ شما برای همیشه از منزل خارج شده است. وسایل با ارزش خانه شما به سرقت رفته است و یا حیوانات وحشی خانه شما را کاملا به هم ریخته‌اند. پس بهترین راه از بین بردن خطاهای انسانی در زندگی روزمره می‌باشد. قفل دیجیتالی درب این ویژگی را دارد که پس از بسته شدن به صورت اتوماتیک قفل شود. به این ترتیب پس از ترک خانه از بسته بودن درب اطمینان کامل خواهید داشت.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی