آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

بهترین و پرفروش ترین قفل اثرانگشتی

بهترین و پرفروش ترین قفل اثرانگشتی

بهترین و پرفروش ترین قفل اثرانگشتی

اگر از حمل کلیدهای حجیم و پردردسر (جا گذاشتن کلید و ماندن پشت درب منزل) خسته شده اید بهترین راه حل جهت حل این مشکل استفاده از قفل اثرانگشتی می باشد. این محصولات با دارا بودن پنل ورود اثر انگشت برای تمامی افراد خانواده، بهترین روش برای تامین آسایش، راحتی و امنیت شما عزیزان می باشد. شرکت کارن پیشتاز در زمینه واردات قفل های دیجیتال، از برندهای مختلف قفل اثرانگشتی بهره برده و به شما مشتریان عزیز استفاده از این مدل قفل ها را پیشنهاد می نماید. از برترین و پرفروش ترین برندهای قفل دیجیتال اثر انگشتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قفل اثرانگشتی SHP-DP920

این محصول جدیدترین و پرفروش ترین قفل سامسونگ می باشد. این محصول امنیتی با داشتن هر سه پنل ورودی (رمز، کارت و اثر انگشت) راحتی در رفت و آمد را برای شما فراهم می آورد. این مدل قفل دارای کد تصادفی می باشد تا از لو رفتن رمز جلوگیری نماید. از دیگر امکانات قفل اثرانگشتی SHP-DP920 قفل خودکار می باشد تا دیگر نگران بسته بودن درب خود بعد از خروج از منزل نباشید.

SHP-DP920

قفل اثرانگشتی GURRDIAN-TM901

این مدل قفل محصول شرکت H-GANG می باشد و با دارا بودن هر سه پنل ورودی بهترین گزینه برای درب منزلتان می باشد. این مدل قفل دارای سیستم های امنیتی مانند سیستم ضد شوک، سیستم ضد حریق، سیستم ضد سرقت و … بوده که امنیت را به خانه شما هدیه می نماید. از دیگر امکانات این قفل منبع تغذیه اضطراری می باشد که در صورت تمام شدن باتری دستگاه می توان از آن استفاده نمود.

بهترین و پرفروش ترین قفل اثرانگشتی

قفل اثر انگشتی YMG40

این محصول متعلق به شرکت YALE از بهترین و پرفروش ترین قفل های دیجیتال در جهان می باشد. این قفل مانند سایر قفل های اثرانگشتی دارای سیستم بیومتریک می باشد. در این سیستم جهت شناسایی اثر انگشت، باید جریان خون در دست در گردش باشد در غیر این صورت اثرانگشت به دستگاه شناسایی نمی شود. از دیگر خصوصیات این مدل قفل می توان به شناسایی ریموت کنترل و گوشی هوشمند و کنترل از راه دور اشاره نمود.

YMG40

قفل اثر انگشتی F20

این قفل اثرانگشتی بدون دستگیره محصول شرکت GATEMAN با طراحی منحصر به فرد بهترین گزینه برای درب های ضد سرقت می باشد. به این صورت که با استفاده از این مدل قفل در درب های ضدسرقت، دیگر نیازی به حذف سیستم قفل مرکزی درب ضدسرقت نمی باشد و همزمان می توان از هر دو سیستم قفل استفاده نمود. قدرت شناسایی بسیار قوی این مدل قفل باعث امنیت بسیار زیاد منزل می گردد.

بهترین و پرفروش ترین قفل اثرانگشتی

قفل های بالا بخشی از  چندین قفل اثرانگشتی شرکت کارن می باشد که راحتی و امنیت را به شما هدیه می نماید.

گذاشتن نظر