بهترین و پرفروش‌ترین قفل اثر انگشتی

اگر از حمل کلیدهای حجیم و پردردسر (جا گذاشتن کلید و ماندن پشت درب منزل) خسته شده‌اید بهترین راه حل جهت حل این مشکل استفاده از قفل اثر انگشتی می‌باشد. این محصولات با دارا بودن پنل ورود اثر انگشت برای تمامی افراد خانواده، بهترین روش برای تامین آسایش، راحتی و امنیت شما عزیزان می‌باشد. شرکت کارن پیشتاز در زمینه واردات قفل‌های دیجیتال، از برندهای مختلف قفل اثرانگشتی بهره برده و به شما مشتریان عزیز استفاده از این مدل قفل‌ها را پیشنهاد می‌نماید. از برترین و پرفروش‌ترین برندهای قفل دیجیتال اثر انگشتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قفل اثر انگشتی SHP-DP920

این محصول جدیدترین و پرفروش‌ترین قفل سامسونگ می‌باشد. این محصول امنیتی با داشتن هر سه پنل ورودی (رمز، کارت و اثر انگشت) راحتی در رفت و آمد را برای شما فراهم می‌آورد. این مدل قفل دارای کدتصادفی می‌باشد تا از لو رفتن رمز جلوگیری نماید. از دیگر امکانات قفل اثرانگشتی SHP-DP920 قفل خودکار می‌باشد تا دیگر نگران بسته بودن درب خود بعد از خروج از منزل نباشید.

SHP-DP920

قفل اثر انگشتی GUARDIAN-TM901

این مدل قفل محصول شرکت H-GANG می‌باشد و با دارا بودن هر سه پنل ورودی بهترین گزینه برای درب منزلتان می‌باشد. این مدل قفل دارای سیستم‌های امنیتی مانند سیستم ضد شوک، سیستم ضد حریق، سیستم ضد سرقت و … بوده که امنیت را به خانه شما هدیه می‌نماید. از دیگر امکانات این قفل منبع تغذیه اضطراری می‌باشد که در صورت تمام شدن باتری دستگاه می‌توان از آن استفاده نمود.

بهترین و پرفروش ترین قفل اثرانگشتی

قفل اثر انگشتی YMG40

این محصول متعلق به شرکت YALE از بهترین و پرفروش‌ترین قفل‌های دیجیتال در جهان می‌باشد. این قفل مانند سایر قفل‌های اثر انگشتی دارای سیستم بیومتریک می‌باشد. در این سیستم جهت شناسایی اثر انگشت، باید جریان خون در دست در گردش باشد در غیر این صورت اثر انگشت به دستگاه شناسایی نمی‌شود. از دیگر خصوصیات این مدل قفل می‌توان به شناسایی ریموت کنترل و گوشی هوشمند و کنترل از راه دور اشاره نمود.

YMG40

قفل اثر انگشتی F20

این قفل اثرانگشتی بدون دستگیره محصول شرکت GATEMAN با طراحی منحصر به فرد بهترین گزینه برای درب‌های ضد سرقت می‌باشد. به این صورت که با استفاده از این مدل قفل در درب‌های ضدسرقت، دیگر نیازی به حذف سیستم قفل مرکزی درب ضد سرقت نمی‌باشد و همزمان می‌توان از هر دو سیستم قفل استفاده نمود. قدرت شناسایی بسیار قوی این مدل قفل باعث امنیت بسیار زیاد منزل می‌گردد.

بهترین و پرفروش ترین قفل اثرانگشتی