برندهای پرفروش قفل دیجیتالی

برندهای مختلفی از قفل دیجیتالی وجود دارند که انتخاب قفل مورد نظر در میان آن‌ها کمی مشکل و گیج کننده می‌باشد. به همین دلیل ما معتقدیم که قبل از خرید قفل‌های دیجیتال باید تحقیقات لازم در این زمینه انجام گیرد. انتخاب برند و قفل دیجیتالی مناسب با شرایط زندگی به چند جنبه مختلف مانند: نوع درب، شیوه زندگی، نوع کاربرد قفل و همچنین میزان سرمایه اولیه بستگی دارد. ما در این مقاله تلاش می‌کنیم تا شما را با برندهای پرفروش قفل دیجیتالی آشنا نماییم.

پرفروش‌ترین برندهای قفل دیجیتالی

در حال حاضر شرکت‌های بسیاری در زمینه تولید قفل‌های دیجیتال مشغول به کار می‌باشند. هر یک از محصولات این شرکت‌ها دارای ویژگی‌های فنی و امنیتی منحصر به فرد می‌باشند که می‌توانند نیازهای مختلف شما را برآورده نمایند. در حال حاضر در ایران شرکت‌های بزرگی مانند یال و سامسونگ فعالیت دارند. در ادامه به شرح تعدادی از برندهای جهانی قفل دیجیتالی خواهیم پرداخت.

برند قفل دیجیتالی یال

برند یال

یال احتمالا محبوب‌ترین نام در بازارهای جهانی قفل می‌باشد. همچنین یکی از قدیمی‌ترین برندهای بین المللی نیز به‌شمار می‌رود. این برند از سال 1861 اقدام به تولید قفل درب ورودی نموده است. در طول این سال‌ها برند یال از فن‌آوری‌های پیشرفته و هوشمند در تولید محصولات خود استفاده نموده است. یکی از محصولات هوشمند این شرکت قفل دیجیتالی می‌باشد که با داشتن ویژگی‌های امنیتی و هوشمند، بهترین گزینه برای محافظت از درب ورودی محل کار یا زندگی شما می‌باشد.

علاوه بر تولید قفل، این برند در زمینه تولید سایر محصولات امنیتی نیز زبان‌زد خاص و عام می‌باشد. یکی از شاهکارهای این شرکت خانه هوشمند یال است که به راحتی می‌توانید از راه دور علاوه بر کنترل درب ورودی ساختمان، سایر وسایل الکترونیکی و هوشمند خانه را کنترل نمایید.

قفل‌های دیجیتال یال دارای ویژگی‌های منحصر به فردی مانند سیستم‌های امنیتی پیشرفته، رمزهای امنیتی، آلارم هشدار حوادث امنیتی، دسترسی‌های هوشمند به قفل و … می‌باشند.

برند قفل دیجیتالی Assa Abloy

برند اسا ابلوی

این برند سوئدی بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده قفل دیجیتالی در جهان بوده که دارای زیرمجموعه‌های بسیاری در سراسر جهان می‌باشد. از شرکت‌های وابسته به شرکت Assa Abloy می‌توان به یال، گیت من، TESA و … اشاره نمود. وجود نام‌هایی با این بزرگی خود نشان‌دهنده کیفیت محصولات و بزرگی این شرکت می‌باشد.

برند قفل دیجیتالی سامسونگ

برند سامسونگ

شاید کمتر کسی انتظار داشت که در مدت زمان کوتاه شرکت سامسونگ به یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده قفل‌های دیجیتال در جهان تبدیل شود. اما برخوردار بودن این محصولات به طراحی بسیار زیبا در کنار سیستم‌های امنیتی پیشرفته و هوشمند، این برند کره‌ای را تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین برندهای قفل دیجیتالی در جهان نموده است.

برند قفل دیجیتالی گیت من

برندهای پرفروش قفل دیجیتال که می توانند حداکثر امنیت و راحتی را فراهم آورند

این برند نیز مانند یال یکی از زیرمجموعه‌های شرکت بزرگ Assa Abloy می‌باشد. از ویژگی‌های بارز قفل‌های این برند کره‌ای، جنس بسیار مقاوم بدنه و سیستم‌های امنیتی بسیار پیشرفته می‌باشد. سازگاری بسیار بالای این نوع قفل‌ها نسبت به تغییر شرایط محیطی نیز از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد برند گیت من می‌باشد.

برند قفل دیجیتالی Mul-T-Lock

برندهای پرفروش قفل دیجیتال که می توانند حداکثر امنیت و راحتی را فراهم آورند

این برند بیش از چهار دهه می‌باشد که موفق به تبدیل شدن به یکی از رهبران جهان در توسعه و ساخت قفل‌های دیجیتال برای اماکن اداری، تجاری و مسکونی شده است. این شرکت دارای مجوزهای معتبر بین المللی می‌باشد که دلیل آن فراهم نمودن امنیت و راحتی برای کاربران است.

برند قفل دیجیتالی Asec

برندهای پرفروش قفل دیجیتال که می توانند حداکثر امنیت و راحتی را فراهم آورند

این برند از سال 2003 شروع به کار نموده است. محصولات این شرکت از لحاظ فنی و امنیتی بسیار با کیفیت بوده و مطابق با استانداردهای امنیتی بریتانیا می‌باشد.

برند قفل دیجیتالی UNION

برندهای پرفروش قفل دیجیتال که می توانند حداکثر امنیت و راحتی را فراهم آورند

فعالیت این شرکت در سال 1840 به‌عنوان یک تجارت خانوادگی آغاز شد. محصولات این برند شامل طیف گسترده‌ای از سیستم‌های امنیتی که قفل دیجیتالی یکی از آن‌هاست می‌باشد. همچنین شرکت UNION یکی از ده‌ها شرکت‌های زیرمجموعه شرکت بزرگ Assa Abloy می‌باشد.

برند EVVA

برندهای پرفروش قفل دیجیتال که می توانند حداکثر امنیت و راحتی را فراهم آورند

این شرکت توسط چهار مهندس در سال 1919 تاسیس شد. اولین محصول این شرکت قفل سیلندری بود که در سال 1937 تولید شد. فلسفه این برند به‌شدت در نام آن پنهان شده است. آن‌ها متعهد به توسعه و تولید محصولات نوین می‌باشند. به همین علت تاکنون بیش از 200 اختراع ملی و بین المللی را به‌نام خود ثبت نموده‌اند.

برند Banham

برندهای پرفروش قفل دیجیتال که می توانند حداکثر امنیت و راحتی را فراهم آورند

این شرکت به‌عنوان یکی از رهبران جهان در صنعت سیستم‌های امنیتی از سال 1926 شروع به‌فعالیت نمود. این شرکت توسط William Banham تاسیس شد که اولین محصول آن توسط همین شخص تولید گردید. در حال حاضر بزرگترین تامین کننده سیستم‌های ضد سرقت در لندن می‌باشد.

در نظر گرفتن برند مناسب هنگام خرید

هنگام خرید قفل دیجیتالی در نظر گرفتن برند آن بسیار اهمیت دارد. توجه داشته باشید که برند مورد نظر خود را باید براساس پارامترهایی مانند کیفیت محصولات، خدمات پس از فروش، پشتیبانی فنی، ویژگی‌های امنیتی و … انتخاب نمایید. با سرمایه گذاری و انتخاب مناسب می‌توانید به بالاترین سطح کیفیت و امنیت دست پیدا کنید.