بهتر است گاهی اقدام به تغییر رمز قفل دیجیتال نمایید. به هر حال رمز ها از مواردی هستند که شاید بساط هک شدن قفل را فراهم سازند و چه خوب است که پس از مدتی اقدام به تغییر رمز قفل دیجیتال نمایید. این روند سبب می شود که بتوانید مچ دزدها را بگیرید بدون اینکه مشکلی ایجاد شود.

مراحل تغییر رمز قفل دیجیتال

مراحل تغییر رمز قفل دیجیتال سخت نیست. کافیست در ابتدا برند قفل دیجیتال خود را به خوبی بشناسید. دقت کنید که قفل های دیجیتال از نظر نوع رمز شرایط خاص خود را دارند و این موضوع می تواند بسیار ارزشمند باشد.حال نیاز است که پسورد فعلی خود را وارد کنید. اگر پسورد ندارید و یا برای اولین بار اقدام به تنظیم رمز قفل می کنید می بایست 5 رقم آخر شماره سریال را وارد کنید و در نهایت دکمه را فشار دهید. دقت کنید که پس از طی کردن این مراحل نیاز است که رمز جدید وارد شود.

کاراکتری که برای رمز وارد می کنید باید بین 4 یا 8 رقم و یا بالاتر باشد. پس از دو بار وارد کردن رمز و همینطور زدن کمه تایید، چراغ سبز قفل دیجیتال به شما نشان داده می شود و باید آلارم مخصوص تغییر رمز نیز مشخص شود. در صورتی که با چراغ قرمز روبرو شدید یعنی قسمتی از روند تغییر رمز قفل دیجیتال را اشتباه رفته اید و باید اقدام به تکرار مراحل نمایید.

مراحل تغییر رمز قفل دیجیتال

نکات مهم در تغییر رمز قفل دیجیتال

رمز های ساده و تکراری انتخاب نکنید. تاریخ تولد خودتان و سایر اعضای خانواده اصلاً انتخاب خوبی برای قفل دیجیتال نخواهد بود. از سوی دیگر سعی کنید شماره موبایل یا شماره شناسنامه نیز در نظر نگیرید. یک نکته دیگر که باید بدانید این است که رمز ساده برای درب ورودی مشکلساز است و در نهایت شرایط بدی ایجاد می کند. بهتر است که سعی کنید که رمز مورد نظر شما بر اساس سیستم اجرایی در نظر گرفته می شود و بررسی های لازم روی امنیت رمز صورت می گیرد. از یاد نبرید که هر رمزی را نمی توان برای قفل رمزی در نظر گرفت.

قفل های دیجیتال رمزی به صورت اتوماتیک اجرا می شوند. در واقع نیازی نیست که هر بار موقع خروج از خانه در وضعیت قفل شدن درب اطمینان حاصل کنید. این قفل ها به صورتی برنامه ریزی می شوند که پس از بسته شده درب منزل و طبق زمان تعیین شده قفل شوند. البته تغییر رمز قفل دیجیتال از مواردی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد و بسیار مهم است که شرایط بررسی شود.

قفل های دیجیتال رمزی شرایط کنترل از راه دور را دارند. یعنی شما این قفل ها را می توانید توسط دستگاه تلفن همراه خود نیز بررسی کنید و شرایط آن را بسنجید. دقت کنید که سیستم گزارش گیری برای این قفل ها در نظر گرفته شده است و شرایط گزارش گیری نیز به صورت دقیق بررسی می شود. از سوی دیگر این قفل ها شرایط اتصال به آیفون تصویری و ریموت را نیز دارند و می توانند تنظیمات مربوطه را پوشش دهند. قفل های دیجیتال رمزی به طور کلی بر اساس سیستم تنظیم خود شرایط مخصوص دارند.

نکات مهم در تغییر رمز قفل دیجیتال

 

 

آیا شرایط هک رمز قفل های دیجیتال رمزی وجود دارد؟

شرایط هک شدن رمز برای قفل های دیجیتال بسیار محدود است اما با تغییر رمز قفل دیجیتال در هر دوره زمانی این احتمال را به صفر خواهید رساند. هرچه رمز پیچیده تری انتخاب کنید مشکلات مربوط به این قفل ها به حداقل می رسد. از یاد نبرید که این قفل ها بر اساس موقعیتی که دارند دسته بندی می شوند. یک موضوع مهم دیگر این است که شما برای اجرای این رمز ها باید بتوانید نوع رمز را مشخص کنید. دقت کنید که رمز ها باید به صورتی انتخاب شوند که شخص شرایط حدس زدن آن را نداشته باشد. در هر صورت شما باید قفل های دیجیتال را با تعرفه مناسب و با کیفیت بالا خریداری کنید.

آیا شرایط هک رمز قفل های دیجیتال رمزی وجود دارد؟

جمع بندی

شما برای اینکه بتوانید اقدام به تغییر رمز قفل دیجیتال نمایید در ابتدا باید برند قفل مورد نظر را داشته باشید. از یاد نبرید که قفلی که انتخاب می کنید باید به قدری قدرتمند ظاهر شده باشد که از نظر عملکرد بسیار عالی باشد. این قفل ها بر اساس سیستم اجرایی بسیار عالی هستند. یعنی شرایط دزدیده شدن و یا هک کردن رمز ها بسیار محدود است. در بهترین شرایط می توانید از رمز های خاص استفاده کنید. رمزهایی که بدون هیچ مشکلی اجرا شوند. البته یک موضوع مهم دیگر این است که تغییر رمز قفل دیجیتال باید بر اساس مراحل درستی صورت بگیرد.

اگر مراحل به درستی طی نشود مشکل ساز خواهد بود. در بهترین شرایط نیز می توانید قفل دیجیتال را با قیمت مناسب خریداری کنید. این قفل ها دارای ساختار مخصوصی هستند و می توانند انتخاب بی نظیری محسوب شوند. شما در خرید خود باید بتوانید همه جوانب را بسنجید. البته که بسیاری از قفل ها دارای عملکرد اجرایی درستی هستند. شما برای خرید قفل های دیجیتال باید از فروشگاه معتبری استفاده کنید و شرایط را ارزیابی کنید. این محصول در برندهای متنوع عرضه می شود.

امتیازدهی