برند سامسونگ مدل های مختلفی از قفل سامسونگ را ارائه داده است و هر یک مشخصات مربوط به خود را دارند، به طور کلی اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد این قفل ها به طور کلی ساختار حرفه ای دارند و البته که از نظر سبک بندی نیز متفاوت هستند.

مشخصات دستگیره و قفل سامسونگ SHP-H30

یکی از مدل های معروف از قفل سامسونگ درب آپارتمان مشهور به مدل SHP-H30 است. این قفل به واسطه کارت، رمز و اثر انگشت اجرا می شود. این قفل ها مجهز به رمز ادمین است. به طور کلی دارای سیستم شب بند نیز است و شرایط مخصوص به خود دارد. از سوی دیگر این قفل ها مجهز به آلارم هشدار ضد حریق و ضد سرقت هستند و گارانتی قابل قبولی برای آنها در نظر گرفته شده است. البته که از این سبک از قفل سامسونگ درب آپارتمان می توان روی درب چوبی، فلزی و شیشه ای نیز استفاده کرد و قابلیت اتصال به سیستم های هوشمندسازی را نیز دارند.

روش دسترسی به این دستگیره و قفل به شکل سه گانه دنبال می شود و به طور کلی ضد هک و نفوذ ناپذیر است. رمزی که برای این قفل سامسونگ درب آپارتمان در نظر گرفته می شود یک رمز 4 الی 12 رقمی محسوب می شود. به طور کلی می توانید 100 عدد کارت را به قفل معرفی کنید. در صورت گم شدن هر یک از کارت ها در کم ترین زمان از دسترس خارج می شود.

اثر انگشت نیز برای این قفل سامسونگ اجرا شده است و قابلیت شناسایی 100 اثر انگشت برای مشتریان نیز فراهم می شود و به طور کلی بافت زنده را تشخیص می دهند و غیر قابل هک هستند.

مشخصات دستگیره و قفل سامسونگ SHP-H30

مشخصات قفل دیجیتال سامسونگ مدل SHP-H30

قفل سامسونگ مدل DP609

یکی دیگر از مدل های قفل سامسونگ درب آپارتمان مشهور به مدل DP609 است. این مدل از قفل ها دیجیتالی بوده و از سری p هستند. در این قفل شرایط دسترسی به واسطه رمز، کارت و اثر انگشت و همینطور کلید مکانیکی صورت می گیرد. خوشبختانه شرایط وای فای و NFC نیز برای این قفل در نظر گرفته شده است و همینطور می توان برای آن رمز ادمین در نظر گرفت. از سوی دیگر این قفل ها دارای مغزی های دو زبانه ضد سرقت هستند. به طور کلی این قفل ها مجهز به زنگ ورودی نیز هستند.

قابلیت اتصال به بلوتوث نیز برای قفل ها نیز در نظر گرفته شده است. این قفل ها مجهز به تغذیه اضطراری بوده و دارای کابل میکرو است.

دسترسی به این قفل ها به طور کلی قابلیت شناسایی 100 عدد اثر انگشت را دارد. به طور کلی قابلیت شناسایی برای این قفل ها 20 کارت هوشمند است که دو مورد آن کارت آر اف بوده که در جعبه قفل وجود دارد.

این قفل ها قابلیت شناسایی یک رمز مدیر به قفل بین 4 الی 12 رقمی را دارد و همینطور قابلیت شناسایی بلوتوث نیز برای آن دیده می شود. 2 عدد کلید مکانیکی برای استفاده در مواقع ضروری نیز وجود دارد که شاخص گذاری های مخصوصی را دنبال می کند.

قفل دیجیتال سامسونگ DP609

قفل دیجیتال سامسونگ DP609

قفل سامسونگ DR719

قفل سامسونگ درب آپارتمان مدل DR719 به رنگ طلایی عرضه می شود و کیفیت بالایی دارد. این قفل ها به طور کلی مجهز به مغزی های دو زبانه ضد سرقت هستند و همینطور سنسورهای تشخیص حرکت از داخل و بیرون را نیز شامل می شوند. این مدل از قفل سامسونگ، آخرین نسل از مدل های پول و پوش را به خود اختصاص داده اند و به طور کلی دارای سیستم آی آر هستند. دسترسی این قفل ها توسط سیستم وای فای صورت می گیرد و همینطور قابلیت افزودن ریموت نیز برای آن وجود دارد. این قفل ها دارای مکانیزم دوبل و همینطور قفل کودک هستند و سیستم اعلام حریق و ورود بی صدا نیز برای آنها دیده می شود. از سوی دیگر این قفل ها سیستم ضد شوک و ضد هک نیز دارند و سنسورهای لمسی از داخل اعلام خطر می کنند. یعنی اگر ضربه ای به قفل وارد شود، سنسورهای لمسی شروع به کار می کنند.

این مدل از قفل سامسونگ درب آپارتمان دارای دستگیره متحرک نبوده و هر دو دستگیره داخلی و بیرونی ثابت در نظر گرفته شده اند.

قفل سامسونگ DR719

قفل دیجیتال سامسونگ DR719

قفل سامسونگ مدل 6020

این مدل از قفل سامسونگ درب آپارتمان دارای کلید مکانیکی است و استفاده از رمز ورود 4 الی 12 رقمی را فراهم می سازد. شما برای باز کردن این قفل باید از رمز استفاده کنید. به طور کلی این قفل ها دارای منبع تغذیه مخصوصی بوده و باطری های قلمی AA دارند. از سوی دیگر این قفل ها مجهز به قفل مکانیکی هستند و در آنها از سیستم تغذیه اضطراری نیز استفاده شده است.

در این سیستم ها از تغذیه اضطراری نیز استفاده شده است و صفحه کلید لمسی در آن وجود دارد. دستگاه دارای نمایشگر رندوم شماره خواهد بود و مجهز به سیستم ضد حریق است و همینطور در آن از سنسور اعلام حریق و آلارم دزدگیر نیز استفاده شده است.

قفل سامسونگ مدل 6020

قفل الکترونیکی سامسونگ مدل 6020

کلام آخر

برای خرید قفل سامسونگ درب آپارتمان می بایست به کیفیت اجرای آن دقت کنید. به طور کلی قبلی که برای این درب ها استفاده می شود می بایست شرایط دسترسی به رمز و کارت را داشته باشند. برخی از مدل ها دارای نمایشگر ضد خش هستند و به طور کلی ظاهری زیبا با قاب طلایی دارند که به زیبایی قفل ها می افزاید.

شما میتوانید مدل های با دستگیره یا بدون دستگیره را سفارش دهید و البته که این شرایط در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید بر اساس بودجه خود انتخاب بهتری داشته باشید.

برخی از مدل های قفل سامسونگ درب آپارتمان دارای کدهای تصادفی هستند و به طور کلی از نظر سبک اجرایی به صورت حرفه ای طراحی شده اند. البته که این قفل ها می توانند توسط کارت نیز دسترسی مناسبی فراهم سازند. این مدل از قفل ها در سبک های بدون دستگیره برای فضاهای تجاری مناسب هستند اما مدل های دستگیره دار برای آپارتمان استفاده می شوند و موقعیت مناسب تری دارند. در بررسی های صورت گرفته مشخص شده است که قفل های سامسونگ از نظر کیفیت رتبه خوبی کسب کرده اند و البته که وزن این قفل ها نیز به نسبت قبل تغییراتی داشته است و برخی از آنها سبک تر هستند.

سوالات متداول درباره خرید قفل سامسونگ درب آپارتمان

بهترین مدل قفل سامسونگ کدام است؟

قفل سامسونگ مدل dp728 از پرفروش ترین مدل های ما است و مدل p50  از جدیدترین قفل های سامسونگ است.

آیا مدل های قفل سامسونگ قابلیت تشخیص چهره هم دارند؟

خیر قفل روک مدل 401 دارای تشخیص چهره می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)