دستگیره امنیتی

خانه شما پناهگاه واقعی شماست، مکانی است که می‌توانید به آن‌جا بروید و فارغ از دغدغه‌های روزمره، به آرامش و راحتی برسید. پس از گذراندن یک روز طولانی و سخت در دنیای واقعی، تنها کاری که به شما آرامش می‌دهد، رسیدن به خانه و استراحت می‌باشد. اما آیا می‌توانید با خیالی آسوده استراحت کنید؟ آیا خانه شما به اندازه کافی امن است؟ اگر جواب شما مثبت نیست، وقت آن رسیده از دستگیره امنیتی استفاده نمایید.

قفل دیجیتال روشی آسان و مقرون به‌صرفه برای افزایش امنیت خانه است. دسترسی به این محصولات از طریق روش‌های امن مانند اثر انگشت یا گوشی‌های هوشمند، علاوه بر افزایش امنیت راحتی در رفت و آمد را نیز برای شما به دنبال خواهد داشت.

نقاط ضعف را تبدیل به نقاط قوت خانه کنید

بر اساس آخرین آمار سازمان FBI در مورد سرقت منازل، اکثر سرقت‌ها از طریق درب ورودی اتفاق افتاده است. درصد مشخصی از این آمار از طریق درب ورودی قفل نشده به وقوع پیوسته اما اکثر آن‌ها به دلیل نصب قفل‌های بی‌کیفیت صورت گرفته است. دستگیره امنیتی با داشتن ویژگی‌های امنیتی متعدد، تا حدود زیادی سارقان را از خانه شما دور نگه می‌دارد.

امنیت خانه با دستگیره امنیتی آغاز می شود آمار سرقت از سازمان امنیتی FBI در سال 2017

خانه شما سرمایه شماست، به همین دلیل امنیت خانه باید اولویت اصلی شما باشد. فراموش نکنید درب ورودی، اولین سد در مقابل سارقان و متجاوزان می‌باشد، بنابراین ایمن‌سازی آن مهم‌ترین شرط برای جلوگیری از تهدیدات احتمالی است.

دستگیره امنیتی چیست؟

قفل‌های امنیتی دارای درجه امنیتی بالا در رتبه بندی‌ها و استانداردهای امنیتی نسبت به سایر مدل‌های قفل می‌باشند. سه ویژگی اصلی دستگیره امنیتی شامل مقاومت در برابر خرابکاری، مقاومت در برابر ورود غیرمجاز و دسترسی امن و بدون کلید است. این ویژگی‌های اساسی کار را برای مجرمان و سارقان ماهر نیز بسیار دشوار می‌نماید.

دلایل برتری دستگیره امنیتی نسبت به قفل مکانیکی

قفل‌های مکانیکی پیش از از دست رفتن کلیدها، تا حدودی برای برقراری امنیت موثر می‌باشند و نیازی به صرف هزینه بیشتر برای برقراری امنیت درب ورودی نیست. اما مشکلات شما به محض از دست دادن کلیدها آغاز می‌گردد. از دست رفتن کلیدها، امنیت درب ورودی را به شدت به خطر می‌اندازد. به همین دلیل در بیشتر مواقع مردم ترجیح می‌دهند که قفل را تعویض نمایند. این امر هزینه بالایی را برای آن‌ها به دنبال خواهد داشت.

مدل‌های مختلف دستگیره امنیتی دارای روش‌های دسترسی منحصر به‌فردی می‌باشند که به راحتی قابل تغییر است و از دست رفتن آن‌ها مشکلاتی را برای شما به وجود نخواهد آورد. روش‌هایی امن، رمزگذاری شده و بدون کلید که از ورود افراد ناشناس یا از دست رفتن کلیدها جلوگیری می‌کند. همچنین راحتی در رفت و آمد را برای شما به وجود می‌آورد.

روش های دسترسی امن و بدون کلید به قفل امنیتی درب ورودی ساختمان

نکات مهم در هنگام انتخاب قفل امنیتی

هنگام انتخاب بهترین نوع دستگیره امنیتی، متناسب با نیازهای خانواده خود، عوامل زیر را در نظر بگیرید:

  • روش دسترسی امن: بهترین دستگیره امنیتی باید دارای روش‌های امن برای دسترسی به درب ورودی باشد تا کپی یا هک نمودن آن غیر‌ممکن گردد. بهترین روش در حال حاضر روش‌های بیومتریک مانند اثر انگشت یا تلفن همراه است.
  • درب با کیفیت: نصب قفل‌های امنیتی مستلزم وجود یک درب با کیفیت می‌باشد. بهترین و امن‌ترین قفل‌های دنیا نیز بدون داشتن درب با کیفیت و استاندارد، نمی‌توانند امنیت خانه را تامین نمایند.
  • بدنه بسیار مقاوم: میزان امنیت و نوع بدنه دستگیره امنیتی با هم رابطه مستقیم دارند. هر چقدر بدنه قفل از مقاومت بیشتری برخوردار باشد، به همان اندازه امنیت درب ورودی نیز افزایش می‌یابد. قفل‌های امنیتی باید از مقاومت کافی در برابر نیروهای مجاز، شرایط بد آب و هوایی و تغییر در شرایط محیطی برخوردار باشد.
  • سیستم‌های امنیتی پیشرفته: وجود این سیستم‌ها در دستگیره امنیتی، امنیت درب ورودی را دو چندان می‌نماید. همچنین قفل‌های امنیتی شما را از وقوع حوادث مختلف امنیتی مطلع می‌سازد و با پیاده‌سازی مکانیزم‌های امنیتی، از خانه و خانواده‌تان محافظت می‌نماید.

بهترین مدل‌های قفل امنیتی

قفل August

دستگیره امنیتی August

شما به جای کلید می‌توانید از تلفن همراهتان برای دسترسی به این نوع قفل استفاده کنید. با نزدیک شدن به قفل و ارتباط بلوتوثی تلفن همراه با آن، درب به‌طور خودکار باز می‌شود. از ویژگی‌های شاخص دستگیره امنیتی August، اتصال با سیستم‌های هوشمند سیری یا آمازون الکسا و کنترل صوتی درب ورودی می‌باشد.

قفل Danalock

دستگیره امنیتی Danalock

این نوع قفل را نیز می‌توان توسط تلفن همراه کنترل نمود. قفل امنیتی Danalock به دلیل داشتن سیستم‌های ورود رمزگذاری شده، به راحتی قابل هک نمی‌باشد.

قفل Yale Assure

دستگیره امنیتی Yale Assure

دستگیره امنیتی Yale Assure بهترین گزینه برای ادغام با سیستم هوشمند سیری می‌باشد. همچنین از راه دور می‌توان توسط تلفن همراه این نوع قفل را کنترل نمود. روش دسترسی دیگر به قفل امنیتی Assure، استفاده از کد عبور امن است. از ویژگی‌های آن می‌توان به قفل خودکار، اتصال به سیستم‌های هوشمند و منبع تغذیه اضطراری اشاره کرد.

قفل Samsung DP920

دستگیره امنیتی Samsung P920

بهترین ویژگی این نوع قفل، اتصال راحت و بدون دردسر با سیستم‌های هوشمند و امنیتی می‌باشد. این بدان معناست که دستگیره امنیتی P920 با اتصال به دوربین‌های امنیتی و سنسورهای هشدار، امنیت خانه را دو چندان می‌کند. قفل امنیتی Samsung P920 با داشتن طراحی مدرن و زیبا، می‌تواند معماری هر نوع خانه‌ای را تکمیل نماید و حس زیبایی شناسی منحصر به فردی را به آن ببخشد. به قفل P920 می‌توان توسط رمز، کارت یا اثر انگشت دسترسی یافت.

قفل Lockitron

دستگیره امنیتی Lockitron

قفل امنیتی Lockitron گزینه‌ای جدید و مقرون به‌صرفه در بازار قفل می‌باشد. این نوع قفل را می‌توان توسط ارتباط بلوتوثی کنترل نمود.

قفل Ultraloq

دستگیره امنیتی Ultraloq

این نوع قفل یکی از گزینه‌های محبوب کاربران می‌باشد که توسط روش‌هایی مانند: رمز، تلفن همراه و اثر انگشت می‌توان آن را کنترل نمود. از ویژگی‌های برجسته دستگیره امنیتی Ultraloq می‌توان به تابع خیالی و بدنه مقاوم و ضد آب اشاره کرد.

مشتریان عزیز می‌توانید برای مطلع شدن از محصولات جدید قفل دیجیتال و پیشنهاد‌های شگفت انگیز، پیج اینستاگرام کارن را دنبال فرمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی