آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

راه حل های امنیتی جهت افزایش امنیت قفل درب ورودی

راه حل های امنیتی جهت افزایش امنیت قفل درب ورودی

افزایش امنیت قفل درب ورودی

جهت محافظت از درب خانه و اعضای خانواده خود در برابر حوادث امنیتی بهتر است برای امنیت درب خانه خود سرمایه گذاری نمایید. با امکانات امنیتی درب می توانید با خیالی آسوده از امنیت خانه و اعضای خانواده خود لذت ببرید. توجه داشته باشید که گاهی استفاده از قفل دیجیتال و سرمایه گذاری بر روی آن بسیار به صرفه تر از تکنولوژی های قدیمی و مکانیکی می باشد و ضمن راحتی کار باعث افزایش امینت خانه نیز می گردد. بنابراین با اطلاع کامل جهت خرید قفل درب ورودی مورد نظر خود اقدام نمایید.

عناصر امنیتی جهت تقویت قفل

با وجود اطمینان از کیفیت بالای قفل ، همواره به عناصر دیگر امنیتی جهت افزایش امنیت درب نیاز است. علاوه بر چک نمودن اتصالات درب به چارچوب، کیفیت درب، عملکرد صحیح قفل درب و … باید از دستگاه های امنیتی جانبی نیز استفاده نمود. در ادامه به برخی از محصولات امنیتی جهت تقویت امنیت قفل اشاره می شود.

– تقویت قفل درب ورودی با Door Bar

Door Bar

این محصولات با پیچ ها و مهره های تقویت شده جهت افزایش امنیت درب ها و مدل های مختلف قفل مورد استفاده قرار می گیرند. Door Bar با قرارگرفتن در امتداد درب باعث افزایش مقاومت درب در برابر نیروهای غیر مجاز برای شکستن می شود.

– تقویت قفل درب ورودی با زنجیر درب

زنجیر درب

زنجیر درب از اموال خانه و اعضای خانواده در برابر افراد ناشناس و سارقان محافظت می نماید. این محصول این امکان را برای شما فراهم می آورد که در مواقع ضروری قفل را باز نموده بدون آنکه کسی اجازه ورود به خانه را داشته باشد.

– افزایش امنیت درب ورودی با آرام بند

آرام بند

آرام بندها این امکان را به شما می دهند که درب را به آرامی و بی سر و صدا ببندید. همچنین باعث بسته شدن قفل درب ورودی به صورت اتوماتیک شده و خیال شما را از بابت بسته بودن درب راحت می نماید.

– تقویت قفل درب ورودی با سیلندر مقاوم

راه حل های امنیتی جهت افزایش امنیت قفل درب ورودی

سیلندرها یکی از مهمترین اجزاء قفل درب ورودی می باشند که کیفیت پایین آن باعث دسترسی آسان سارقان به خانه شما می گردد. سیلندرهای امروزی توسط فناوری های پیشرفته تولید می شوند. همچنین آلیاژهای به کار رفته در آن ها باعث افزایش مقاومت قفل در برابر نیروهای غیر مجاز می شود.

– افزایش امنیت درب ورودی با چشمی

راه حل های امنیتی جهت افزایش امنیت قفل درب ورودی

با استفاده از این محصول پیش از باز نمودن قفل درب ورودی می توانید از وقایع بیرون از خانه مطلع شوید. این محصول برای افراد سالمند و همچنین کودکان که توانایی دفاع از خود در برابر تهدیدات امنیتی را ندارند بسیار موثر می باشد. این محصول در دو نوع مکانیکی و الکترونیکی در بازار وجود دارد. قفل درب در کنار چشمی باعث افزایش امنیت خانه می گردد. در نوع الکترونیکی آن از راه دور نیز می توان با مراجعه کننده ارتباط برقرار نمود. بهترین برند چشمی در جهان در حال حاضر برند یال می باشد.

– تقویت قفل درب ورودی با صفحات محافظ

راه حل های امنیتی جهت افزایش امنیت قفل درب ورودی

سیلندرهای قفل معمولا قابل دسترسی بوده و با تخریب آن به راحتی می توان درب را باز نمود. سارقان معمولا از این روش برای ورود به خانه استفاده می نمایند. با قرارگرفتن قفل در صفحه محافظ، امنیت آن افزایش یافته و از این رو قفل در برابر طیف وسیعی از نیروهای غیر مجاز جهت شکستن سیلندر محافظت می شود.

– تقویت قفل درب ورودی با شب بند

راه حل های امنیتی جهت افزایش امنیت قفل درب ورودی

استفاده از این محصول در افزایش مقاومت قفل درب ورودی در برابر نیروهای غیرمجاز بسیار تاثیرگذار می باشد. برای کودکان و افراد سالمندی که در خانه تنها می باشند استفاده از شب بند به شدت توصیه می شود.

– تقویت قفل درب ورودی با لولاهای تقویت شده

راه حل های امنیتی جهت افزایش امنیت قفل درب ورودی

گاهی اوقات سارقان جهت ورود از ضعف لولاها استفاده کرده و درب را از چارچوب خارج می نمایند. به این ترتیب قفل درب ورودی برای محافظت از خانه کاری از پیش نخواهد برد. لولاهای تقویت شده یک مکمل ایده آل برای قفل ها می باشند که باعث افزایش مقاومت در برابر نیروهای بسیار زیاد می شود.

– تقویت قفل درب ورودی با رو به رویی های مقاوم

راه حل های امنیتی جهت افزایش امنیت قفل درب ورودی

استفاده از رو به رویی های مقاوم و با کیفیت باعث افزایش امنیت قفل درب می گردد. زبانه های مغزی کاملا در داخل آن قرار گرفته و با محافظت از آن باعث افزایش امنیت درب نیز می گردد. پیشنهاد می گردد از چند پیچ بلند برای بستن رو به رویی و محکم کردن آن در چارچوب استفاده شود.

در آخر ذکر این نکته ضروری است که پایین بودن کیفیت درب و نصب نادرست آن باعث کاهش شدید امنیت شده و هیچ کدام از عناصر امنیتی ذکر شده در تقویت قفل درب موثر نمی باشد. لازم به ذکر است که اکثر متخصصان پیشنهاد می کنند که از قفل دیجیتال برای کنترل ورود و خروج خانه استفاده شود. با مقایسه قفل های مکانیکی و دیجیتال به ضرورت استفاده از قفل های دیجیتال و معایب بی شمار قفل های مکانیکی و سنتی پی خواهید برد.

گذاشتن نظر