ضرورت افزایش امنیت خانه با قفل دیجیتال درب

خطرات امنیتی در اطراف ما با ارسال دعوت نامه و اطلاع قبلی به سراغمان نخواهند آمد. به همین دلیل افزایش امنیت خانه بسیار مهم می‌باشد. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند برای حفاظت از خانه خود و افزایش امنیت آن از قفل دیجیتال درب استفاده نمایند. امنیت خانه شامل حفاظت از وسایل با ارزش موجود در خانه و حفظ حریم خصوصی اعضای خانواده می‌باشد. استفاده از این نوع قفل‌ها جهت حصول امنیت خانه بسیار حیاتی می‌باشند.

اولین عنصر خانه درب ورودی می‌باشد. این درب به منزله دسترسی به حریم خصوصی و منطقه امن خانه شما است. با استفاده از این نوع قفل‌ها و حفاظت از درب ورودی ساختمان، امنیت و آرامش خاطر برای کاربران فراهم می‌گردد. با وجود قفل دیجیتال درب از ورود افراد غیرمجاز به داخل ساختمان جلوگیری به عمل آمده و می‌توان ورود و خروج افراد مختلف را کنترل نمود.

حفاظت از درب ورودی توسط قفل دیجیتال درب

همواره حفاظت از درب ورودی به‌عنوان آخرین نقطه دسترسی به ساختمان دغدغه اصلی تمام مردم جهان بوده است. افزایش امنیت درب ورودی برای دور نگه داشتن سارقان و ورود افراد غیر مجاز به خانه ضروری می‌باشد. قفل‌های مکانیکی و قدیمی را به راحتی می‌توان باز نمود. این باعث می‌شود که حوادث امنیتی جبران ناپذیری خانه یا محل زندگی شما را تهدید نماید. با قفل دیجیتال درب تمامی این تهدیدات از بین رفته و مهاجمان و سارقان را از خانه شما دور نگه می‌دارد. همانطور که بیان شد توسط این نوع قفل‌ها می‌توان ورود و خروج افراد مختلف را کنترل نمود.

افزایش آسایش و اطمینان خاطر با قفل دیجیتال

قفل دیجیتال درب وسیله‌ای است که توسط ابزارهایی مانند: رمز، کارت، اثر انگشت و گوشی هوشمند می‌توان آن را باز نمود. تمامی این روش‌های دسترسی غیرقابل هک و کپی می‌باشد. به این ترتیب ورود افراد غیر مجاز تقریبا غیرممکن است. به همین دلیل تنها افرادی که از پیش به قفل شناسایی شده باشند می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. همین موضوع باعث اطمینان خاطر کاربران می‌گردد.

راحتی و آرامش با قفل دیجیتال درب

این نوع قفل‌ها به دلیل عدم استفاده از کلید مکانیکی و از بین رفتن مشکلات و دردسرهای استفاده از آن، راحتی و آسایش را برای شما فراهم می‌آورد. شما به راحتی می‌توانید توسط رمز، کارت و یا اثر انگشت درب ورودی را باز نمایید. همچنین با استفاده از گوشی هوشمند و دیگر وسایل بلوتوثی و اینترنتی می‌توان تمامی امور مربوط به ورود و خروج را از راه دور مدیریت نمود.

سیستم‌‌‌‌‌‌های ضد سرقت پیشرفته قفل هوشمند

قفل دیجیتال درب با داشتن سیستم‌های امنیتی و آلارم‌های هشدار بهترین گزینه برای جایگزینی با قفل‌های قدیمی و مکانیکی می‌باشد. در صورت وقوع حوادث امنیتی مانند سرقت، آتش سوزی و … آلارم این نوع قفل‌ها به صدا در آمده و به شما جهت جلوگیری از حادثه مورد نظر هشدار می‌دهد. همچنین در صورت وقوع این نوع حوادث پیام هشدار به تلفن همراه شما یا اماکن امنیتی مانند اداره پلیس ارسال می‌‌‌‌گردد.

قفل دیجیتال سامسونگ مدل SHP-DP820 رمزدار و کارتی با دستگیره PULL-PUSH

کنترل از راه دور قفل دیجیتال درب

همان‌طور که بیان شد این نوع قفل‌ها را می‌توان توسط گوشی هوشمند از راه دور کنترل نمود. به این ترتیب به راحتی می‌توان ورود و خروج افراد را کنترل و در صورت لزوم برای افراد دلخواه خود مانند دوستان و اعضای خانواده که پشت درب مانده‌اند اجازه دسترسی به قفل دیجیتال درب صادر نمایید. همچنین در صورت اعمال نیروی غیرمجاز و اقدام به ورود غیرمجاز به ساختمان بلافاصله توسط تلفن همراه به شما هشدار داده می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های این نوع کنترل اطمینان از بسته بودن درب می‌باشد.

قفل-بلوتوثی-YMG40

مکانیزم حریم خصوصی در قفل دیجیتال درب

با فعال نمودن این مکانیزم در قفل دیجیتال درب از داخل، حتی با داشتن تمامی روش‌های دسترسی یاد شده مانند: رمز، کارت، اثر انگشت و یا تلفن همراه نیز نمی‌توان درب را باز نمود. تنها در صورت اجازه از داخل و غیرفعال نمودن این مکانیزم توسط اعضای خانواده که در داخل خانه می‌باشند، باز نمودن درب از بیرون امکان‌پذیر می‌باشد. این ویژگی جهت افزایش امنیت اعضای خانواده و حفظ حریم خصوصی افراد داخل خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قفل دیجیتال سامسونگ مدل SHP-DP820 رمزدار و کارتی با دستگیره PULL-PUSH

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی